Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı

  Yazı Boyutu - 14 +

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Erkut ÇELEBİ önderliğinde ve Koordinatörlüğü’nde, mesleklerinde ve kendi iş sahalarında başarılı iş Kadınları, yöneticiler ve  girişimcilik konusunda akademik çalışma yapan akademisyenler; Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ve Of Ticaret ve Sanayi Odasın Üyelerinin birlikteliğinde çalışmalarını yürütmekteyiz.

TOBB Trabzon İl Kadın Girişimciler Kurulu Yeni Dönem Başkanı olarak, bilgili ve enerji dolu bir ekiple çalışmalara başlamaktan duyduğum gururu, mutluluğu ifade etmek istiyorum.

21 Nisan 1975 İstanbul’da doğdum. Şişli Terakki İlkokulu ve Işık Lisesi’nde ilk ve orta öğrenimimi tamamladım. Üniversite eğitimimi Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinde, Yüksek lisansımı da Marmara Üniversitesi Uluslararası İktisat Bölümünde tamamladım. 2 erkek çocuk sahibiyim.

Ali Osman Ulusoy Otobüs İşletmesi, Hassoy Motorlu Vasıtalar, Ali Osman Ulusoy Sigorta, Ulusoy Karadeniz Nakliyat, Ali Osman Ulusoy Petrol, Ali Osman Ulusoy Lastik ve Ulutour markalarını bünyesinde bulunduran Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Kurul olarak amacımız kadın girişimcilerimizi destekleyerek tarım üretimini arttırmak ve bölgesel üretimi desteklemektir. Kadın istihdamını arttırmak, geri dönüşüm projelerini hayata geçirmek ve sürdürülebilir tarım hedeflerimiz arasındadır.

Ahsen AYDIN

TOBB Trabzon Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı