TTSO, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Güçlü Kadınlar etkinlikleriyle kutluyor

  Yazı Boyutu - 14 +

04.03.2024, TRABZON, TTSO- Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Trabzon AB Bilgi Merkezi tarafından TOBB Trabzon İl Kadın Girişimciler Kurulu ile gerçekleştirilecek etkinlikler dizisinin ilki olan "İş Yaşamında Kadın ve Başarı" paneli, 6 Mart Çarşamba günü TTSO Toplantı Salonu'nda saat 14.00'te gerçekleştirilecek.

TTSO Trabzon AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Yakup Karbuz, panele Grant Thornton Türkiye Partneri, KOTEDER Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Sermaye Piyasaları Meclis üyesi Nalan Erkarakaş ile Koruncuk Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Açıkgöz'ün konuşmacı olarak katılacaklarını belirtti. Karbuz, panelde iş yaşamında kadınların nasıl başarıya ulaşabileceğinin, konuşmacıların kendi deneyimlerinden yola çıkılarak ele alınacağını ifade etti. Karbuz ayrıca deneyimlerin girişimci kadınlar için önemli bir rehber olacağına inandıklarını sözlerine ekledi.

Etkinlik kapsamında 8 Mart Cuma günü saat 14.00'te "Kadınlarla El Ele Horonu Dik Oyna" başlıklı bir etkinlik de düzenlenecek. Ganita'da gerçekleşecek olan horon halkasına tüm vatandaşların katılımının beklendiği, bu etkinlik ile kadın ve erkeğin hayatın her alanında birlikte hareket etmesine vurgu yapmanın amaçlandığı vurgulandı.


 

    Fotoğraf Galerisi