VICENZAORO KUYUMCULUK FUARI

  Yazı Boyutu - 14 +

Değerli Üyemiz,

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası olarak 17-21 Ocak 2024 tarihleri arasında İtalya'nın Vicenza şehrinde düzenlenecek, dünyanın en büyük ve en önemli kuyumculuk fuarlarından biri olan VICENZAORO Kuyumculuk Fuarı'na KOSGEB destekli yurtdışı iş gezisi destek programı kapsamında katılmayı planlamaktayız.

17-21 Ocak 2024 tarihlerini kapsayacak şekilde düzenlenecek olan iş gezisinde firma başına gerçekleştirilecek ilgili kalemlerdeki (ulaşım, konaklama, tercüman, tercihen ikili iş görüşmeleri ve fuar bileti) giderleri %60 oranında en fazla 45.000 TL'ye kadar KOSGEB tarafından desteklenecektir. (Giderlerin KDV hariç kısmı üzerinden %60)

Fuar Bilgisi;

17-21 Ocak 2024 tarihleri arasında İtalya'nın Vicenza şehrinde düzenlenecek VICENZAORO Kuyumculuk fuarı, dünyanın en büyük ve en önemli kuyumculuk fuarlarından biridir. Fuar, her yıl yaklaşık 1.500 katılımcı firma ve 200.000 ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Fuar, aşağıdaki tematik bölümlere ayrılmaktadır:

Altın: Güzel ve ticari altın takılar, takılar, zincirler, kolye uçları, bilezikler, yüzükler ve küpeler

Gümüş: Endüstriyel ve el yapımı gümüş eşyalar, gümüş takılar, gümüş çatal bıçak takımı, gümüş aksesuarlar ve gümüş mücevherler

Değerli ve yarı kıymetli taşlar: Pırlanta, elmas, yakut, safir, zümrüt, zümrüt, akik, mercan, inci ve diğer değerli taşlar

Saatler: Kol saatleri, cep saatleri, duvar saatleri, masa saatleri ve diğer saatler

Mücevher malzemeleri: Mücevher üretiminde kullanılan malzemeler, makineler ve ekipmanlar

Fuara kesin olarak katılım sağlamak isteyen firmalarımızın 26 Ekim 2023 (perşembe) tarihine kadar aşağıdaki fuar talep formunu doldurmalarını rica ederiz.

FUAR ÖN TALEP BAŞVURU LİNKİ: https://forms.gle/qhjgCBk5x4GHhrYc6

Not: KOSGEB desteğinden yaralanabilmek için en az 10 firmanın başvuru yapması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için;

Adres: Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası- Proje Koordinasyon Ofisi - Kat 5

Ahmethan Kulaksızoğlu - Mümin Gençoğlu

Tel: 0462 326 80 70 - Dahili: 277 - 273

E-mail: ahmethankulaksizoglu@ttso.org.tr - mumingencoglu@ttso.org.tr