TTSO üyesi firmalar Expo Med Batum fuarında tanıtıldı

  Yazı Boyutu - 14 +

12.07.2023, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından 4. Uluslararası Tıbbi Cihaz, Ekipman ve Sağlık Turizmi Fuarı EXPO MED Batum'da stant açıldı ve oda üyesi firmaların tanıtımı yapıldı. Trabzon'daki sağlık kuruluşları ve acenteler de fuara katılarak iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

7 - 9 Temmuz tarihleri arasında Batum'da düzenlenen ve tıbbi cihaz ve sağlık sektörü temsilcilerini bir araya getirmeyi amaçlayan 4. Uluslararası Tıbbi Cihaz, Ekipman ve Sağlık Turizmi Fuarı'nda TTSO da bir stant açtı. Oda üyesi sektör temsilcisi firmaların tanıtımının yapıldığı stantta ziyaretçilere Trabzon'daki sağlık turizmi çalışmaları konusunda da bilgi verildi. TTSO Meclis Üyesi Özgür Kolamuç da ziyaretçilere odanın yaptığı çalışmalar ve diğer konularda bilgi aktardı.

EXPO MED Batum Fuarında Trabzon'daki bazı sağlık kuruluşları ve acenteler de kendi stantlarını açarak iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

Fuarı Uluslararası Sağlık Hizmetleri AŞ Genel Müdürü Murat Mercan, DEİK Türkiye Gürcistan İş Konseyi Başkanı Osman Çalışkan, Acara Özerk Cumhuriyeti Sağlık ve Sosyal İşler Bakanı, Maliye ve Ekonomi Bakanı, Türkiye'nin Batum Başkonsolosu Rıza Kağan Yılmaz da ziyaret etti.


 

    Fotoğraf Galerisi