TTSO üyeleri 6 belgeyi online ortamda ücretsiz alabilecek

  Yazı Boyutu - 14 +

12.01.2023, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) 6 adet resmi belgenin online olarak başvurulması halinde üyelerine ücretsiz olarak verileceğini açıkladı.

EN FAZLA ALINAN BELGELER ÜCRETSİZ HALE GETİRİLDİ

TTSO Yönetim Kurulunun aldığı karar doğrultusunda 2023 yılında geçerli olmak üzere üyelerin en yoğun kullandığı belgeler arasında yer alan Oda Kayıt Sicil Sureti, Faaliyet Belgesi, İhale Durum Belgesi, İhale Tarihli Faaliyet Belgesi, Chamber Registration Copy ve Registry Document online ortamda ücretsiz olarak alınabilecek.

ÇELEBİ: ZAMAN KAYBINI ORTADAN KALDIRMAYI AMAÇLADIK

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, oda tarafından sunulan hizmetlerin bir bölümünün online sistem üzerinden de alınabildiğini belirtti. Çelebi, "2023 yılında üyelerimize bazı resmi belgeler ücretsiz verilebilecek. Ücretsiz olan bu hizmetlerden yararlanmak isteyen üyelerimiz odamızın web sitesindeki online hizmetler bölümünü kullanabilirler. Bu uygulama ile üyelerimiz için en değerli olan zaman kaybını önlemeyi amaçladık" dedi.

KULLANIM KILAVUZUNDAN FAYDALANILABİLİR

www.ttso.org.tr adresinden online işlemler üzerinden ücretsiz yararlanılabilecek hizmetler için hazırlanan kullanım kılavuzu ile üyelere rehberlik de yapılıyor.


 

   
Online_Belge_Kullanma_Kilavuzu.pdf [2 MB]