Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın Ortağı Olduğu ''SMART Youth Projesi Çoğaltıcı Etkinliği ve Kapanış Toplantısı'' KTÜ'de Gerçekleştirildi

  Yazı Boyutu - 14 +


Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın Ortağı Olduğu Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen "Strategic Management, Agility and Right Technologies for Youth - SMART Youth" Projesi "Çoğaltıcı Etkinliği ve Kapanış Toplantısı" KTÜ Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlendi.

Etkinlikte; KTÜ TTM Müdürü Prof. Dr. Oktay Yıldız, TTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz ve KTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil İbrahim Okumuş'un açılış konuşmalarının ardından Öğr. Gör. Emrah Ayvaz tarafından proje kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler ve proje çıktılarının tanıtımı yapıldı. Akabinde KTÜ Dış İlişkiler Koordinatörlüğü'nden Öğr. Gör. Onur Aydın tarafından Erasmus+ programı kapsamında personel ve öğrencilerin yararlanabileceği hareketlilik programları hakkında ve Prof. Dr. Oktay Yıldız tarafından AB programları, Erasmus+ stratejik ortaklık programları hakkında katılımcılara detaylı bilgi aktarıldı.

Çoğaltıcı Etkinliği ve Kapanış Toplantısı'na proje ortaklarından temsilcilerin yanı sıra projenin hedef kitlesinde yer alan öğrenciler, girişimciler, bölgedeki kurum ve kuruluşlardan temsilcilerden oluşan toplamda 180'den fazla kişi katılım sağladı.

Proje hakkında bilgi almak ve proje çıktılarına ulaşmak için proje websayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.smartyouth.net


 

    Fotoğraf Galerisi