Ticaret Müşavirlerimizle Sektörel Elektronik Sohbetler Filipinler

  Yazı Boyutu - 14 +

Ticaret Müşavirleri ve Ataşelerimizle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Ticaret Bakanlığı tarafından 'Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler' toplantıları düzenlenmektedir.

17 Kasım 2022 Perşembe günü 10:30-12:00 saatleri arasında Filipinler'de görev yapmakta olan Serhan ORTAÇ - Manila Ticaret Müşavir Yardımcısı tarafından Fatih Volkan KAZOVA - Yönetim Kurulu Üyesi - Hizmet İhracatçıları Birliği , Konuralp SAVAŞER - Kurumsal İletişim Direktörü - Doğuş Construction PH, Hakan YÖRÜK - Asya-Pasifik Direktörü - Evyap Sabun PH Distribution'nin konuşmacı olarak katılacağı "Ticaret Müşavirlerimizle Sektörel Elektronik Sohbetler-Filipinler, Müteahhitlik ve Teknik Müşavirlik, Kozmetik, Hijyen ve Kişisel Bakım Ürünleri" e-sohbet toplantısı gerçekleştirilecektir.

Söyleşi microsoft teams üzerinden gerçekleştirilecek olup; söyleşiye katılım linki için ekte yer alan dosyayı açıp, üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Ekteki dosya içerisinde ayrı bir katılım linki bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, gereğini rica ederiz.

 

   
11919___11.11.2022___Ticaret_Musavirlerimizle_Sektorel_Elektronik_Sohb..pdf [346 KB]