Türkiye İş Bankası ile TTSO üyelerine yönelik finansman protokolü imzalandı

  Yazı Boyutu - 14 +

10.03.2022, TRABZON, TTSO - Türkiye İş Bankası ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) arasında, TTSO üyelerinin kullanabilecekleri krediler ve diğer bankacılık ürünleriyle ilgili protokol imzalandı.

Protokol TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile İş Bankası Bölge Satış Müdürü Nusret Çavuşoğlu, Bölge Tahsis Müdürü Jale Yaydemir ve Trabzon Şube Müdürü Abdulkadir Muradoğlu arasında imzalanırken, törende TTSO Başkan Yardımcıları Tolga Avcı ve Mustafa Zihni Serdar da yer aldı.

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu iş dünyasının finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik imzalanan protokolün hayırlı olmasını diledi. Hacısalihoğlu, "Finansal ürünlerin çeşitlendirilmesi üyelerimiz başta olmak üzere bölge ve ülke ekonomimiz açısından büyük önem taşıyor. Bu kapsamda imzaladığımız protokol ile Türkiye İş Bankamızın üyelerimize sunduğu finansman olanakları işletmelerimizin ihtiyaç duyduğu işletme, ihracat ve yatırım kredileri ile desteklenmektedir. Bu protokoldeki finansman imkânları önümüzdeki bir yıl için geçerli olacaktır" dedi.

 

   
TTSO_ _Turkiye_Is_Bankasi_Protokolu.pdf [189 KB]

 

    Fotoğraf Galerisi