IF WEDDING FASHION IZMIR 2021

  Yazı Boyutu - 14 +

15. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı

Moda ve tutkunun birleşimi IF Wedding Fashion İzmir, 2021'de de sektörün önde gelen profesyonellerine 15. kez mükemmel fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

 

DEFİLE FASHION SHOW

IF Wedding Fashion İzmir, dijital podyumu büyülemeye hazırlanıyor. 2020 IFWF defilelerinde sergilenen gelinlik, damatlık ve abiye tasarımları 2020-2021 modasına yön verdi. 2022 modasının başrol oyuncularından olmak isterseniz IFWF 2021 defilelerindeki yerinizi ayırtın.


GELİNLİK TASARIM YARIŞMASI


ANA TEMA: UYANIŞ


IF Wedding Fashion İzmir, genç tasarımcıların moda sektöründeki yerlerini almaları için fırsat yaratmaya devam ediyor. 12. Gelinlik Tasarım Yarışması "Uyanış" ana temasıyla genç tasarımcılarını bekliyor. 11. Gelinlik Tasarım Yarışmasında 375 ilham veren tasarım yarıştı. 15 finalist içerisinden birinci olan Zehra Zayrek (Mimar Sinan Üniversitesi) şimdi 2021 IFWF podyumundaki defilesi için çalışıyor.


DESIGNER AREA

Designer Area, tasarımcılarımız için oluşturduğumuz özel alanımızdır. IFWF'ye katılan tasarımcılarımız bu alanda gelinlik ve abiye modellerini görücüye çıkarıyorlar. Aynı zamanda bu alanda moda söyleşileri gerçekleşirken; kurum, kuruluş ve dernek yöneticilerinin buluşma noktası haline geliyor.


16 - 19 Kasım 2021 tarihinde düzenlenecek olan IF Wedding Fashion İzmir bu yıl Hibrit Model olarak gerçekleşecektir. Fiziki fuarın yanı sıra aynı zamanda dijital ortamda da yapılarak tamamlayıcı olma niteliği ile birlikte daha fazla ziyaretçiye ulaşmayı hedeflemektedir.


ÜRÜN GRUPLARI

Gelinlik 

Damatlık

Abiye Giyim 

Çocuk Abiye Giyim

Aksesuar (Duvak, Çiçek, Taç, Eldiven, Bindallı, Gelinlik-Damatlık Ayakkabısı)

Sektörel Yayın Kuruluşu 

 

Fuar İstatistikleri:

259 katılımcı (235 yerli ve 24 yabancı)

23.549 m2 fuar alanı

11 katılımcı ülke: Çin, Fransa, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İran, İspanya, Kuveyt, Lübnan, Rusya, ABD