"Genç Zihinlerle Dijital İşletmelere" Paneli 3 Haziran'da çevrimiçi olarak düzenlenecek

  Yazı Boyutu - 14 +

01.06.2021, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Habitat Derneği ve Microsoft ortaklığında yürütülen Geleceğini Tasarla Projesi kapsamında düzenlenen "Genç Zihinlerle Dijital İşletmelere" paneli 3 Haziran Perşembe günü saat 18.00'de çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayacak panelde, Dijital Beceri Geliştirme Programı Tanıtım Sunumu Microsoft Türkiye Sosyal Sorumluluk Programı Müdürü Mehmet Can İrhan tarafından yapılacak. Moderatörlüğünü TTSO Proje Uzmanı Türker Metin Onur'un yapacağı "Genç Zihinlerle Dijital İşletmelere" Panelinde ise Microsoft Türkiye Pazarlamadan ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı ile Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır konuşmacı olacak.

Panele Geleceğini Tasarla Projesi Dijital Beceri Geliştirme Programı: "Genç Zihinlerle Dijital İşletmelere" Paneli Trabzon Buluşması - Habitat Derneği (habitatdernegi.org) linkinden kayıt olunabilir.


 

    Fotoğraf Galerisi