Slovenya pazarına giriş ve yatırım fırsatları TTSO üyelerine anlatıldı

  Yazı Boyutu - 14 +

15.04.2021, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ve Avrupa İşletmeler Ağı tarafından düzenlenen çevrimiçi toplantıda, oda üyelerine Slovenya pazarına giriş ve yatırım fırsatları konusunda bilgi verildi.

Toplantının açılışında konuşan TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, iki ülke işadamları arasında işbirliği olanaklarının geliştirilmesi, üçüncü ülkelerde ortak yatırım fırsatları araştırılması açısından bu toplantıların yararlı olduğunu belirterek, "Sektörel bazda işbirliği ve firma eşleştirmeleri önemli. Üyelerimizin pandemi dönemindeki ekonomik sıkışıklıktan çıkmak için yurtdışına açılmalarını çok önemsiyoruz. Amaç hazırlıkların ardından firma eşleştirmeleri ile ikili işbirliği görüşmelerini gerçekleştirebilmek" dedi.

Slovenya Trabzon Fahri Kon8solosu Ahmet Ercan Erdoğdu'nun konuşmasının ardından Slovenya Türkiye Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Asuman Kılıç Türkeş ve Slovenya Ankara Büyükelçiliği Ekonomi Danışmanı Bengü Yüksel tarafından yapılan sunumlarla, yatırım fırsatları katılımcılara anlatıldı.


 

    Fotoğraf Galerisi