TTSO heyetinden Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

  Yazı Boyutu - 14 +

12.01.2021, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve beraberindeki meclis başkanlık divanı ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Nalbant, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Tolga Avcı ve Mustafa Zihni Serdar ile Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Özcan İlarslan'ın yer aldığı TTSO heyeti, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ersen Küçük, yöneticiler ve basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Başkan Hacısalihoğlu, restore edilen cemiyet binasının hayırlı olması dileklerini iletti ve Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Medyanın çok önemli bir toplumsal görevi yerine getirdiğine dikkat çeken Başkan Hacısalihoğlu, "Trabzon da basın yönünden Türkiye'de önde gelen şehirlerden birisi. Bu anlamda medyanın her aşamasında görevlerini layıkıyla yerine getiren emekçileri kutluyorum" dedi.

TGC Başkanı Ersen Küçük ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken TTSO heyetine teşekkür etti. Küçük, Başkan Hacısalihoğlu'na yenilenen cemiyet binasını da gezdirdi.


 

    Fotoğraf Galerisi