Trabzon Dijital Eğitim Seferberliği ile geleceği yakalayacak

  Yazı Boyutu - 14 +

12.10.2020, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Habitat Derneği işbirliğinde Trabzon için dijital eğitim seferberliği başlatıyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Trabzon dijital eğitim seferberliği ile bireyleri, toplulukları ve işletmeleri bir araya getirerek; büyümek için ihtiyaç duydukları becerilere, kaynaklara ve bilgilere erişmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor. Çalışma kapsamında Türkiye toplumunun ve ekonomisinin dijitalleşmesine odaklanan bir dizi farklı eğitime, programa ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapılacak. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası olarak Habitat Derneği ile imzalanan bölgesel topluluk merkezi işbirliği protokolü kapsamında, Habitat Derneği'nin başlattığı online eğitim hareketine destek veriyoruz ve daha çok kişinin bu eğitimlerden yararlanması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Siz de online gerçekleştirilecek eğitimlere katılabilir ve etkileşimli olarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz" ifadesi kullanıldı.

ÜCRETSİZ VE HERKESİN KATILIMINA AÇIK

Eğitimlerin herkese açık ve ücretsiz olduğu belirtilen açıklamada şunlar vurgulandı:

"Eğitimler, her yaş aralığından kendini bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açıktır. Katılmak istediğiniz her eğitim için ayrı ayrı başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir. Eğitim gününden 1 (Bir) gün önce eğitimin gerçekleştirileceği zoom programı bağlantı linki başvuru yapmış olduğunuz mail adresine gönderilecektir. Eğitim sonrasında katılımcılara blockchain altyapısı ile online katılım belgesi verilecektir."

Eğitim programıyla ilgili başvuru linklerinin eğitim öncesi TTSO web sitesi www.ttso.org.tr kanalıyla yayınlanacağı belirtildi.

EĞİTİM PROGRAMI

13 Ekim Bireyler İçin Finansal Okuryazarlık

15 Ekim Dijital Pazarlama

20 Ekim KOBİ'ler için Dijital İş Süreçleri

22 Ekim Çevrimiçi Güvenlik

27 Ekim Finansal Risk Yönetimi

10 Kasım Mobil Fotoğrafçılık

12 Kasım Dijital Gazetecilik

17 Kasım İnternet Reklamcılığı

19 Kasım Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi

24 Kasım Dijital Gazetecilik

8 Aralık Bulut Bilişim

10 Aralık Blockchain Okuryazarlığı

15 Aralık Finansal Risk Yönetimi

17 Aralık Dijital Pazarlama

22 Aralık Dijital Okuryazarlık

24 Aralık Girişimciler İçin Finansal Okuryazarlık