Romanya'da Covid 19 Sonrası Güncel Ekonomik Gelişmeler ve Bölgemiz ile İşbirliği Olanakları Webinarı

  Yazı Boyutu - 14 +

Değerli üyemiz,

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Romanya'da görev yapan ticaret müşavirimiz ve ataşemiz ile bölgemizdeki firma temsilcilerimizi bir araya getirmek amacıyla 17 Eylül 2020 Perşembe günü (yarın) 14.00 - 15:30 saatleri arasında "Romanya'da Covid 19 Sonrası Güncel Ekonomik Gelişmeler ve Bölgemiz ile İşbirliği Olanakları" konulu bir webinar gerçekleştirecektir.  

Odamızın da ortak olarak yürüttüğü Avrupa İşletmeler Ağı projesi kapsamında bölgemizdeki firmalarımızın ihracat potansiyellerini geliştirmek ve yeni pazarlara açılmalarına destek olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte pandemi sürecinde Romanya'daki mevcut ekonomik gelişmeler, bölgemizdeki firmalarımız için ortaya çıkan fırsatlar ve işbirliği olanakları gibi konular ele alınacaktır.  

T.C. Ticaret Bakanlığı'na bağlı olarak Bükreş ve Köstence görev yapan ticaret müşavirimiz ve ateşemizin Romanya pazarındaki son gelişmeler, pazara giriş stratejileri ve yatırım fırsatları gibi konularda güncel bilgilerini ve deneyimlerini paylaşacağı webinarımıza katılmak için aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_dcFS1634RPWPGYkYn0prMw