TTSO'dan #KendiniKoruKentiniKurtar kampanyasına destek

  Yazı Boyutu - 14 +

28.08.2020, TRABZON, TTSO - Trabzon Valiliği tarafından koronavirüs salgınıyla mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla ve "Kendini Koru Kentini Kurtar" sloganıyla bir kampanya başlatıldı. Kampanyaya sosyal medyadan yayınladığı video ile katılan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, "Okullarımızın açılmasını ekonomimizin canlanmasını istiyorsak hep birlikte hijyen kurallarına uymalıyız" dedi.

Trabzon Valiliği tarafından sosyal medyada #KendiniKoruKentiniKurtar sloganıyla bir kampanya başlatıldı. Trabzon'da koronavirüs salgınıyla mücadelede farkındalık oluşturmak ve daha geniş kitlelerin sürece katkısını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen kampanya kapsamında, Vali İsmail Ustaoğlu, 27 Ağustos'ta 45 saniyelik bir video mesajıyla herkesi kampanyaya katılmaya ve maske takmaya çağırdı.

HACISALİHOĞLU DA KATILDI

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da, sosyal medya hesaplarından yayınladığı video ile herkesi tedbirli olmaya davet etti. Başkan Hacısalihoğlu, video mesajında, "Çok değerli hemşerilerim, koronavirüsün Trabzon'da daha fazla yayılmasını önlemek istiyorsak, okullarımızın açılmasını, ekonomimizin canlanmasını istiyorsak hep birlikte hijyen kurallarına, maskeye, sosyal mesafeye uymak zorundayız. Sen de bize katıl maskeni tak kendini koru kentini kurtar" ifadesini kullandı.

TTSO ayrıca kampanyaya hazırladığı çeşitli görsellerle de destek verdi.


 

    Fotoğraf Galerisi