Covid 19 Sonrası Ukrayna Pazarına Giriş ve İşbirliği Fırsatları

  Yazı Boyutu - 14 +

Değerli üyemiz, 

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Ukrayna'da görev yapan ticaret müşavir ve ataşelerimiz ile bölgemizdeki firma temsilcilerimizi bir araya getirmek amacıyla 27 Ağustos 2020 Perşembe günü (yarın) 14.00 - 16.00 saatleri arasında "Covid 19 Sonrası Ukrayna Pazarına Giriş ve İşbirliği Fırsatları" konulu bir webinar gerçekleştirecektir.  

Odamızın da ortak olarak yürüttüğü Avrupa İşletmeler Ağı projesi kapsamında bölgemizdeki firmalarımızın ihracat potansiyellerini geliştirmek ve yeni pazarlara açılmalarına destek olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte pandemi sürecinde Ukrayna'daki mevcut ekonomik gelişmeler, bölgemizdeki firmalarımız için ortaya çıkan fırsatlar ve işbirliği olanakları gibi konular ele alınacaktır.  

T.C. Ticaret Bakanlığı'na bağlı olarak Kiev ve Odesa'da görev yapan ticaret müşavirlerimizin Ukrayna pazarındaki son gelişmeler, pazara giriş stratejileri ve yatırım fırsatları gibi konularda güncel bilgilerini ve deneyimlerini paylaşacağı webinarımıza katılmak için aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_vyz1umX4RLWMI4_RBys3mQ

 

    Fotoğraf Galerisi