Gürcistan Pazarına Giriş ve İşbirliği Fırsatları

  Yazı Boyutu - 14 +

Değerli üyemiz, 

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Gürcistan'da görev yapan ticaret müşavir ve ataşelerimiz ile bölgemizdeki firma temsilcilerimizi bir araya getirmek amacıyla 21 Ağustos 2020 Cuma günü (yarın) 14.00 - 16.00 saatleri arasında "Covid 19 Sonrası Gürcistan Pazarına Giriş ve İşbirliği Fırsatları" konulu bir webinar gerçekleştirecektir.  

Odamızın da ortak olarak yürüttüğü Avrupa İşletmeler Ağı projesi kapsamında bölgemizdeki firmalarımızın ihracat potansiyellerini geliştirmek ve yeni pazarlara açılmalarına destek olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte pandemi sürecinde Gürcistan'daki mevcut ekonomik gelişmeler, bölgemizdeki firmalarımız için ortaya çıkan fırsatlar ve işbirliği olanakları gibi konular ele alınacaktır.  

T.C. Ticaret Bakanlığı'na bağlı olarak Tiflis ve Batum'da görev yapan ticaret müşavirlerimizin Gürcistan pazarındaki son gelişmeler, pazara giriş stratejileri ve yatırım fırsatları gibi konularda güncel bilgilerini ve deneyimlerini paylaşacağı webinarımıza katılmak için aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

Katılım linki:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_O3sY8hPjTWOgwHpiIZ91Hw

 

    Fotoğraf Galerisi