TSİAD'dan TTSO'ya ziyaret

  Yazı Boyutu - 14 +

19.06.2020, TRABZON, TTSO - Trabzon Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TSİAD) Başkanı Sırrı Eren, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TTSO) ziyaret ederek Başkan M. Suat Hacısalihoğlu ile görüştü.

Beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle ziyareti gerçekleştiren TSİAD Başkanı Sırrı Eren, "TTSO, derneğimiz üyelerinin nerdeyse tamamının üyesi olduğu, meslek komitelerinde, meclisinde yer aldığı çatı kuruluşumuz. Pandemi sürecinde de üyelerimizin sorunları ve çözüm önerileri noktasında sürekli istişare içerisinde olduk. Sorunların yetkililere iletilmesinde odamızın yapmış olduğu katkılara teşekkür ediyoruz. Turizm çalışmamızın detaylarını da bu ziyarette paylaştık. Herkesin ayrı ayrı bir şeyleri seslendirmesi, sorunları belirlemesi yerine konunun çatı kuruluşlarımız önderliğinde, STK görüşleri alınarak bir çözüm yolu izlenmesi noktasında değerlendirmelerimizi ilettik" dedi.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da TSİAD yönetimine çalışmaları için teşekkür ederek, "Bu süreçte kurumlar olarak el birliği ile çalışıldı. Cumhurbaşkanımız, Hazine ve Maliye Bakanımız ve TOBB Başkanımız başta olmak üzere devletimiz iş dünyasını destekleme adına büyük gayret gösterdi. Turizm şehrimize çok büyük girdisi olan bir sektör. Turizmin tek elden planlanması adına sayın valimiz önderliğinde çalışmalarımız sürüyor. Katkılarınız için teşekkür ediyorum" diye konuştu.


 

    Fotoğraf Galerisi