Vali Ustaoğlu ile firmalar ziyaret edildi

  Yazı Boyutu - 14 +

10.06.2020, TRABZON, TTSO - Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Değirmendere vadisindeki bazı firmaları ziyaret etti.

Çeşitli tesisleri gezen Vali Ustaoğlu ve Başkan Hacısalihoğlu, üretilen ürünler ve firmaların pandemi sürecindeki çalışmaları hakkında detaylı bilgi aldı.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Türkiye'nin kalkınması için üretim ve istihdamın önemine dikkat çekerek, "Üretime ve istihdama katkı yapan tüm firmalara teşekkür ediyorum. Korona virüs sürecinde devletimizin destekleriyle, sanayicilerimiz ve firmalarımızın değerli katkılarıyla ekonomimiz daha da iyiye gidiyor. Bu anlamda üreten, istihdama katkı yapan, ihracat gerçekleştiren tüm firmalarımızı bir kez daha kutluyorum" dedi.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da, "TTSO olarak üyelerimizin pandemi sürecinde yaşadığı her türlü sorunu ve taleplerini hızla bakanlıklara iletmeye ve çözümlerine katkı vermeye devam ediyoruz. Devletimiz bu süreçte destek sağladı ve sağlamayı da sürdürüyor. Bizler de çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Elbirliğiyle bu süreci de atlatacağız" diye konuştu.


 

    Fotoğraf Galerisi