Arsin OSB'deki firmalar ziyaret edildi

  Yazı Boyutu - 14 +

21.05.2020, TRABZON, TTSO - Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Arsin Organize Sanayi Bölgesi'ndeki firmaları ziyaret etti.

Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, TTSO Başkan Yardımcısı Tolga Avcı, Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı heyetle birlikte çeşitli tesisleri gezen Vali Ustaoğlu, üretilen ürünler hakkında detaylı bilgi aldı. Ustaoğlu ayrıca Arsin OSB Müdürlüğü'nü de ziyaret etti.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, üretime ve istihdama katkı yapan tüm firma sahiplerine teşekkür ederek, "Korona sürecinde sanayi ve tarım üretimi çok önemli. Fındık ve balık tesislerini de gezdik. Cumhurbaşkanımız pandemi süreci boyunca özellikle tarım ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara esneklik tanıdı. Burada çalışanları, üretenleri, ihracat yapanları kutluyorum, tebrik ediyorum. İnsanlarımıza ekmek kapısı oldular bu zor günlerde. Devletimizin destekleriyle, sanayicilerimiz ve diğer firmalarımızın katkılarıyla inanıyoruz ki ekonomimiz daha da iyiye gidecek" dedi.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da, "Üyelerimizin pandemi sürecinde yaşadığı her türlü sorunu ve taleplerini hızla bakanlıklara iletiyoruz ve çözümlerine katkı veriyoruz. Devletimiz bu süreçte destek sağladı ve sağlamaya da devam ediyor. Bizler de çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz" diye konuştu.


 

    Fotoğraf Galerisi