Trabzon Yatırım Adası Endüstri Bölgesi Koordinasyon Toplantısı yapıldı

  Yazı Boyutu - 14 +

18.02.2020, TRABZON, TTSO - Trabzon Yatırım Adası Endüstri Bölgesi Koordinasyon Toplantısı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

TTSO'da yapılan toplantıya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı, Ulaştırma Müdürlüğü, Trabzon Yatırım Adası Endüstri Bölgesi Yönetici A.Ş. ve yüklenici firmadan temsilciler katıldı.

Toplantıda altyapı proje çalışmaları süren Trabzon Yatırım Adası Endüstri Bölgesi'nde işin ilerleme sürecine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu, kurumlar arası koordinasyon çalışmaları görüşüldü.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon'un geleceğine dair en önemli projelerin başında gelen Yatırım Adası Endüstri Bölgesi'yle ilgili çalışmaların gerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gerekse ilgili bakanlar tarafından yakından takip edildiğini ifade ederek, 'Biz de Trabzon'da proje süreciyle ilgili kurumların temsilcileriyle koordinasyon toplantısı gerçekleştirdik. Projenin sağlıklı şekilde aksamadan ilerlemesi için bu toplantılarımızı ilgili kurumların temsilcilerini de davet ederek sürdüreceğiz' dedi.

 

    Fotoğraf Galerisi