Trabzon inşaat sektörü Gürcistan'da tanıtıldı

  Yazı Boyutu - 14 +

07.12.2019, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Gürcistan'ın Batum kentinde düzenlenen 9. Uluslararası Gürcistan Yapı ve İnşaat Fuarı'nda (Batumi Build 2019) Trabzon inşaat sektörünü tanıtmak amacıyla stant açtı.

GeoNet Expo tarafından düzenlenen Batumi Build 2019'a 6 ülkeden 80 firma katılırken Türkiye'den 18 stantta 52 firma tanıtım gerçekleştirdi. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası da açtığı stantta Trabzon'daki inşaat ve yapı malzemeleri sektörü temsilcilerinin tanıtımını yaptı.

TTSO standını Acara Özerk Cumhuriyeti Meclis Başkanı David Gabaridze, Finans ve Ekonomi Bakanı Jaba Putkaradze, Sağlık ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zaal Mikeladze ile Türkiye'nin Batum Başkonsolosu Makbule Koçak ziyaret etti. TTSO standında Meclis Başkanı David Gabaridze'ye Trabzonspor forması hediye edildi.

TÜRK FİRMALARI İKİLİ İŞ GÖRÜŞMESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Batumi Build 2019 Fuarı'nda TTSO'nun yürüttüğü Avrupa İşletmeler Ağı Projesi kapsamında Türk ve Gürcistan firmaları arasında işbirliği görüşmeleri düzenlendi. Görüşmelere 12 Türk firmasının katılım sağladığı ifade edildi.

 

    Fotoğraf Galerisi