İranlı işadamlarından TTSO'ya teşekkür

  Yazı Boyutu - 14 +

30.11.2019, TRABZON, TTSO - 4. Uluslararası İpekyolu İşadamları Zirvesi için Trabzon'a gelen İranlı işadamları, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile görüştü.

ZANJAN TİCARET ODASINDAN ZİYARET

İran'ın Zanjan kenti Ticaret, Sanayi, Maden ve Tarım Odası Başkanı Ali Yeganeh Fard, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile işbirliği konuları hakkında görüş alışverişinde bulundu. TTSO Meclis Başkanı M. Şadan Eren ve TTSO yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette Fard, Hacısalihoğlu'na plaket ve Zanjan'da üretilen bıçaklardan hediye etti. Fard, zirveden çok olumlu sonuçlarla döndüklerini belirterek, 'Bize bu fırsatı sağlayan şahsınızda tüm düzenleme komitesine teşekkür ediyoruz' dedi.

Konuk oda başkanına plaket takdim eden Başkan Hacısalihoğlu da, 'Zirvemize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyoruz' diye konuştu.

İSFAHAN TİCARET ODASI'NDAN PLAKET

4. İpekyolu İşadamları Zirvesi'ne kalabalık bir işadamı topluluğuyla katılan İran'ın İsfahan kenti Ticaret ve Sanayi Odası'nın Dış İlişkiler Müdürü Kamaleddin Sahlabadi de TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu'na teşekkür plaketi takdim etti. Sahlabadi de zirvede yaptıkları iş görüşmeleri nedeniyle memnuniyetini ifade etti.