TSİAD üyelerine Yatırım Adası Endüstri Bölgesi anlatıldı

  Yazı Boyutu - 14 +

21.09.2019, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Sanayici ve İşadamları Derneği'ni (TSİAD) ziyaret ederek, Yatırım Adası Endüstri Bölgesi konusunda bilgilendirmede bulundu.

TSİAD'ın Cumartesi Sohbetleri programına katılan TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, 'TSİAD'ın kuruluşundan beri üyesiyim. TSİAD üyeleri aynı zamanda odamızın da üyesi olan, meslek komitelerinde, mecliste birlikte çalıştığımız, yakın ilişkiler içinde olduğumuz insanlar. Bu tür sohbet toplantılarının herkese fayda sağlayacağına inanıyorum. Ortak aklın çalıştırılması noktasında önemli bir hizmet olduğunu düşünüyorum. Fikir alışverişleri ve birliktelik şehrimize yön çizme noktasında önemli fayda sağlayacaktır' dedi.

Başkan Hacısalihoğlu, daha sonra TSİAD üyelerine Trabzon Yatırım Adası Endüstri Bölgesi'nde gelinen nokta ve bundan sonra yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

TSİAD Başkanı Sırrı Eren ise ziyareti ve verdiği bilgiler nedeniyle Başkan Hacısalihoğlu'na teşekkür ederek plaket takdim etti.

 

    Fotoğraf Galerisi