Yörex Fuarında Antalya Valisi hemşerimiz Sebahattin Öztürk TTSO standında

  Yazı Boyutu - 14 +

19.09.2013, TRABZON-TTSO,  Trabzon, Antalya Yörex Fuarında yine göz doldurdu. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası 4.Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı (YÖREX), Antalya Expo Center'da  Trabzon'un tanıtımını gerçekleştiriyor.

 

19-22 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası açtığı stant ile büyük ilgi topladı. Antalya Valisi Sebahattin Öztürk bugün açılışı gerçekleştirilen Yörex Fuarında TTSO'nun standını gezdi. TTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkut Çelebi tarafından ağırlanan Vali Öztürk'e Trabzon'un tanıtımı yapıldı. Yöresel ve geleneksel armağanlar takdim edildi.  TTSO Başkan Yardımcısı Çelebi, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk'ün Trabzonlu olduğunu belirterek oda standında kendisini ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi.

 

B:u yıl dördüncü kez düzenlenen Yörex fuarında Trabzon'un tanıtımını bugüne kadar aksatmadan tanıtımının gerçekleştirildiğini ifade eden TTSO Başkan Yardımcısı Erkut Çelebi, "Trabzon'un geleneksel ve Yöresel ürünleri Antalya'da bu fuarda büyük ilgi görüyor. Ülkemizde önemli bir fuar haline gelen Yörex düzenlendiği Antalya'da yabancı ülke turistlerinin de ilgisini çekiyor. Trabzon'un hem yurt içinde hem de yurt dışı tanıtımını yapmış oluyoruz. Geleneksel ürünlerimizin yanı sıra Trabzon'un turizm potansiyelinin tanıtımına da ağırlık veriyoruz."

 

Yörex Fuarına TTSO'yu temsilen Başkan Yardımcısı Erkut Çelebi'nin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi Özcan İlarsalan, Personel Sabri Küçük temsil etti.