TTSO'nun geleneksel iftar yemeği Trabzon iş camiasını buluşturdu. Başkan Hacısalihoğlu: İftar sofrası kaynaşma, birlik ve beraberlik olgusudur.

  Yazı Boyutu - 14 +

19.07.2013, TRABZON-TTSO,   Trabzon iş dünyası Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi iftar açtı. Zorlu Grand Otel'de ki buluşmaya iş dünyasının yanı sıra oda meclis eski ve yeni üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, bürokratlar, sivil toplum temsilcileri, akademisyenler ve medya üyeleri ile oda çalışanları katıldı.

 

BAŞKAN HACISALİHOĞLU VE YÖNETİM TÜM KATILIMCILARI KAPIDA KARŞILADI

 

Davetlileri iftar salonunun girişinde tek tek karşılayan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleri güzide camiayı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadı.  Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu ortaya koyan iftar sofrasında okunan ilahiler katılanların beğenisini kazandı.

 

İŞ CAMİASINI KAYNAŞTIRAN İFTAR SOFRASI

 

İftar yemeğinde yaptığı konuşmada TTSO Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu geleneksel olarak her yıl düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğinin elbette kaynaşma, birlik ve beraberliğin ortaya çıktığı bir olgu olduğunu söyledi."  Oda iftar yemeğinin bir gelenek olduğunu ve odamızda yıllardan beri sürdürülmekte olduğunu ifade ederek, "Bizden öncede bu gelenek böyle gelmiştir. İnanıyoruz ki bizden sonra da bu gelenek böyle devam edecektir."dedi.

 

TRABZON'UN EN KALABALIK İFTAR SOFRASI

 

 Teşriflerinizden dolayı herkese hoş geldin diyen Başkan Hacısalihoğlu,"Onur verdiniz şeref verdiniz" şeklinde sözlerini tamamladı. İftar yemeği Trabzon'daki en kalabalık iftar soflarından birini oluşturdu. Eşli yapılan iftar sofrası çok farklı kesimleri bir araya getirdi.  Candan ve dost sohbetler ile devam eden iftar sofrasından katılımcılar mutlulukla ayrıldılar.