Genel Sekreterler Eğitimde

  Yazı Boyutu - 14 +

06.07.2013, TRABZON-TTSO,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bağlı oda ve borsaların Mayıs ve Haziran aylarında tamamlanan seçim sürecinin ardından genel sekreterler Zonguldak'ta toplandı.

 

TOBB’un desteğiyle düzenlenen Genel Sekreterler Eğitim Semineri, Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir ve TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz’ün açılış konuşmalarıyla, Zonguldak Dedeman Otel’de başladı.

 

HAKAN GÜRHAN KATILDI

 


Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Hakan Gürhan'ın da katıldığı eğitim programında  akreditasyon başta olmak üzere hizmetlere yönelik diğer faaliyetler konusunda yeniliklere yönelik eğitimler gerçekleştirildi.

 

Açılışta kısa bir konuşma yapan Zonguldak TSO Başkanı Demir, katılımcılara hoş geldiniz diyerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti.TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ise, odaların seçimlerini tamamladığını belirterek, “Yükü üzerinizden attınız. Mevzuata, kurallara uygun seçimler yapıldı. Hepinizi tebrik ediyorum. Zorlu bir seçim dönemi atlattınız. Odalar cazibe merkezi haline geldiği için yoğun bir rekabetin olduğu bir seçim süreci oldu. Problemsiz bir şekilde bunlar bitti” dedi.Saraçöz, son on yılda hem TOBB’un hem de odaların geldiği noktaya değinerek, “Odalar cazibe merkezi haline geldi. Cazibe merkezi haline getiren de içindeki kadrodur, çalışma azmidir” ifadelerini kullandı.Daha sonra Mustafa Saraçöz, seminerde yapılacak sunumlar hakkında bilgi verdi.