TTSO'dan ziyaretler

  Yazı Boyutu - 14 +

19.09.2012, TRABZON – TTSO,  Bir süre önce değişen Trabzon Bölge İdare Mahkemesi, İdare Mahkemesi ve Vergi Mahkemesi Başkanlarına Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu tarafından nezaket ziyaretinde bulunuldu.

TTSO Meclis Başkanı Ali Osman Ulusoy ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu sırasıyla Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Recep Yılmaz Korkmaz, İdare Mahkemesi Başkanı Kadir Yıldız ve Vergi Mahkemesi Başkanı Ahmet Bahaddin’ i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.  Ziyarete TTSO Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Nalbant, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Kahraman,  Yönetim Kurulu Üyeleri Tolga Avcı, Murat İskender, Genel Sekreter Hakan Gürhan’da katıldı.

TTSO Meclis Başkanı Ulusoy, Trabzon’un çok güzel bir kent olduğunu ifade ederken Yönetim kurulu Başkanı Hacısalihoğlu ’da bu tür görev değişimlerinde nezaket ziyaretlerinde bulunulduğunu anımsattı.

Bölge İdaresi Başkanı Recep Yılmaz Korkmaz Rize’nin Çayeli ilçesinden olduğunu belirtti.  Eğitiminin Siyasal Bilgiler kökenli olduğunu belirtti.

İdare Mahkemesi Başkanı Kadir Yıldız, aslen Karslı olduğunu belirterek Trabzonspor karşı sempatiyle büyüdüğünü, yıllar sonra bu kentte görev yapmaktan mutlu olduğunu dile getirdi. Yıldız, yakasında Trabzonspor’un rozetini taşıyordu.

Vergi Mahkemesi Başkanı Ahmet Bahaddin’de aslan Kastamonulu olduğunu vurguladı. İstanbul Yeni Bosna’da yoğun bir çalışma döneminin ardından Trabzon’da görev yapmaya başladığını aktardı. Trabzon’un doğasına hayran kaldığını kaydetti. Ziyarette Başkan Bahaddin’e Trabzonspor rozeti takıldı.