TTSO Takdir Komisyonu’ndan Necmi Keskinsoy’a takdir

  Yazı Boyutu - 14 +


26.01.2011, TRABZON – TTSO Trabzon Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan, Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi  Başkanlığı Uygulama ve Veri Yönetimi Dairesi Başkanlığı’na atanan Necmi Keskinsoy’u TTSO  takdir komisyonu tarafından veda yemeği düzenlenerek, Ankara'daki yeni Daire Başkanlığı görevine uğurlandı.


5.5 Yıl Trabzon Vergi Dairesi Başkanlığı görevinde bulanan Necmi Keskinsoy’a, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Muhasip Üye ve Takdir Komisyonu Üyesi Adanan Sağlam tarafından hizmetlerinden ötürü odanın gümüş plaketi sunuldu.

Sağlam, Keskinsoy’un Trabzon’da gösterdiği başarı grafiğini Ankara’da daha da yukarıya çıkaracağına inandığını belirterek, TTSO Takdir Komisyonu olarak Trabzon’daki görev döneminde başarılı bir işbirliği gerçekleştirdiklerini aktardı.

Necmi Keskinsoy’da, Trabzon’dan görev olarak ayrıldığını ancak hizmetlerinin devam edeceğini anımsatarak,” Trabzon benim memleketim.  Buradaki çalışma arkadaşlarımı unutmayacağız. Trabzon Ticaret ve sanayi Odası ile güzel bir bir işbirliğini başardık. Takdir Komisyonu çalışmalarımızda katkısı büyüktür.” dedi.


Aksular Otel’de Necmi Keskinsoy için düzenlenen veda yemeğine, TTSO Takdir Komisyonu Üyeleri Adnan Sağlam, İbrahim Nalbant, Yaşar Temel Aksu ve Aydın Uzun katıldı. Trabzon Defterdarı A.Kenan Karadeniz ve Birim amirleri yanında, Trabzon Vergi Dairesi Başkanlığı Gurup Müdürleri Fahrettin Üçüncü, Zeki Yumbul ve Vergi Dairesi Müdürleri katıldı.


NECMİ KESKİNSOY
05.03.1971 tarihinde Trabzon İli Araklı İlçesinde Dünyaya gelen Necmi Keskinsoy, ilk ve Orta öğrenimini Trabzon'da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden Haziran l995 yılında mezun oldu.1996 yılında Maliye Bakanlığı'nda Gelirler Kontrolörü olarak mesleğe başladı. 2004 Kasım ayında Bursa Ertuğrulgazi  Vergi Dairesi Başkanlığı görevine tedviren atandı.
02.08.2005 tarihi itibariyle Trabzon Vergi Dairesi Başkanlığı'na atandı. İngilizce bilen Necmi Keskinsoy evli ve bir çocuk babasıdır.