TTSO dan Trabzonspor Kombine Bilet Kampanyası

  Yazı Boyutu - 14 +

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Şadan Eren, oda üyelerine yaptığı çağrıda yeni sezon öncesi Trabzonspor kombine bileti almaya davet ederek takıma sahip çıkılmasını istedi. İşletme sahiplerine yapılan çağrıda da çalışanlarına kombine bilet armağan edilmesi istenerek kombine bilet bilincinin tüm şehirde yaygınlaşmasına katkıda bulunmasını önerisinde bulundu.
Başkan M. Şadan Eren, yaptığı yazılı basın duyurusunda, Trabzonspor Kulübünün bütün kesimlerden olduğu gibi Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO)’ndan da kombine bilet satışına istenen destek üzerine oda üyelerinin konuya daha duyarlı olmaya davet etti.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Şadan Eren’in açıklaması şöyle :

Avrupa’da ve ülkemizde aldığı başarılı sonuçlarla yalnız bölgemizin değil tüm Türkiye’nin haklı gururu olan, aldığı sayısız kupa ile futbol tarihimize adını altın harflerle yazdıran Trabzonspor Kulübünün Türk futbolu içindeki yeri tartışılmaz bir gerçektir.
Trabzon’da yıllardır futbola yoğunlaşan ilgi ve tutku, uluslararası başarılarla birlikte Trabzonspor markasını yaratmıştır. Ancak, son dönemde yaşanan gelişmeler, kulüp içinde ki yeni yapılanmalar, Trabzonspor’un başarısı için her koşulda birlik ve beraberliğin şart olduğu ve Trabzonspor’un değerlerinin korunması adına maddi desteğin sağlanması gerektiği gerçeğini karşımıza çıkarmaktadır. Trabzonspor’un geçmişteki rekabet üstünlüğünü yeniden yakalayabilmesi aynı zamanda Türk futbolu için de acil bir gereksinimdir. Trabzon’un bir üst kimliği ve birleşme noktası olan Trabzonspor gücü ve rekabet şartlarını arttırmak adına başlatılan çalışmalar kapsamında Trabzonspor Kulübünden alınan talepte, tüm kesimlerden olduğu gibi Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’ndan da destek istenmektedir.
Taraftarlar, futbolun hem güzelliği, hem de olmazsa olmazıdır. Takımlara “seyircisiz oynama” şeklinde ceza verilmesi; seyircinin desteği ile takıma ne denli olumlu katkı yapılabileceğinin kanıtıdır. Şüphesiz ki, günümüz koşullarında taraftarın takımına sahip çıktığının en büyük göstergesi; kombine kartlar ve lisanslı ürün kullanımıdır. Anadolu’da devrim yaratan ve futbolumuzda İstanbul saltanatına son veren takımımız yalnız bölgemizde değil, yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca taraftara sahiptir ve arkasında düşünülenden çok daha büyük bir potansiyel kuvvet mevcuttur. 
Son dönemde ümidi kırılmış ve ulusal basın gündeminden düşmüş Trabzonspor’umuzu yeniden eski günlerine döndürmek adına Trabzonspor Yönetim Kurulunca yapılan çalışmalardan sonra şehrimize yeniden bir heyecan geldiği aşikardır. Bu heyecanı yaymak ve kulübümüze sahip çıkmak adına tüm Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini kombine kart almaya, hatta kombine kart bilincini yerleştirmek adına çalışanlarına kombine kart hediye etmeye davet ediyoruz.
Trabzonspor’umuza yeni sezonda başarılar diliyor, arkasındaki en büyük güç olan taraftarlarını ve tüm camiayı bu zor dönemde takımımıza destek olmaya çağırıyoruz.”

TRABZONSPOR KOMBİNE BİLET SATIŞ FİYATLARI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

BİLGİ:

 

VIP

:

2500 YTL.

KAPALI 1 (B,C,F,G Blok)

:

1000 YTL.

KAPALI 2 (A,D,E,H Blok)

:

750 YTL.

MARATON

:

300 YTL.

AÇIK

:

100 YTL.

 

Bayan ve 14 yaş altı çocuklara % 50 indirim…
Kredi Kartına 10 Taksit…

Tel: 0 462 325 09 67

 

    Fotoğraf Galerisi