Danıştay üyeleri Karadeniz de

  Yazı Boyutu - 14 +

    Gezinin son durağı Trabzon’da ise heyet Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından ağırlandı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sahil Tesislerinde Danıştay üyeleri ve Tetkik hakimlerine verilen yemekte horon gösterisi büyük ilgi gördü.

   Danıştay 5. Daire üyeleri Hayrettin Kadıoğlu, Sadri Bozkurt, Salih Er, Mustafa Kılıçhan, Günay Erden ve 10. Daire üyesi Ahmet Başpınar, , Danıştay Tetkik Hakimleri Mehmet Aydın, Serap Erkan, Yavuz Kabasakal, Bekir Şimşek ve Zeynep Karasu aileleri ile birlikte katıldıkları Karadeniz gezisinde oldukça memnun kaldıklarını belirttiler.
Danıştay 5. Daire Üyesi Hayrettin Kadıoğlu, dostlarımıza Karadeniz’i tanıtmak için organize edilen gezinin çok güzel geçtiğini söyledi. Program içersinde Batum’a da geçilmesinin geziye ayrı bir renk kattığını ifade eden Kadıoğlu, “Bu bölgede tabiat oldukça güzel ve dinlendirici. Bunun yakın mesai arkadaşlarımızla paylaştık. Karadeniz’i yakın dostlarımıza tanıtmış olduk”dedi.

   Danıştay üyelerine verilen yemeğe, TTSO Meclis Başkanı Ali Osman Ulusoy, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve TTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Şadan Eren, TTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Trabzon Baro Başkanı Veysel Malkoç yanında eski dönem Başkanları Ali Sürmen ve Mehmet Şentürk’te katıldı.

 

    Fotoğraf Galerisi