Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


İstihdamda yeni uygulama, yeni teşvik


25. 09. 2018 stihdam seferberliğine katkıda bulunmak için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında imzalanan Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü (MEGİP) kapsamında oluşturulan çalışma grubu ilk toplantısını Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda yaptı.

Hacısalihoğlu: Kredi yapılandırmalarında bankalar sadece kendilerini düşünmemeli


25. 09. 2018 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, bankaların kredileri yapılandırmalarının titizlikle takip edilmesi gerektiğini belirterek, “Bankalar sadece kendilerini değil firmaları da kurtaracak bir çalışma yapmalıdır” dedi.

Türkiye – Gürcistan Kara Ulaştırması Karma Komisyonu TTSO’da toplandı


22. 09. 2018 Türkiye – Gürcistan Kara Ulaştırması Karma Komisyon (KUKK) Toplantısı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı Siber Güvenlik Grup Başkanından TTSO’ya ziyaret


22. 09. 2018 Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı Siber Güvenlik ve Bilişim Sistemleri Grup Başkanı Mustafa Özçelik, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Nefes Kredisi’nde Trabzon’da 3. faz başvuruları alınmaya başlandı


21. 09. 2018 Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak için uygulamaya konulan KOBİ Destek (Nefes) Kredisi’nin üçüncü fazı için Trabzon’da başvuruların alınmaya başlandığı bildirildi.

İYİ Parti’den TTSO’ya ziyaret


20. 09. 2018 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ve beraberindekiler, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

“Trabzon’un dış hat direkt sefer sayısı artırılmalı”


20. 09. 2018 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret eden Türk Hava Yolları (THY) yetkilileriyle, yurt içi ve yurt dışı seferler başta olmak üzere çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

HABERLER

MHP’den TTSO’ya ziyaret

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve beraberindekiler, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti....

Rusya Büyükelçisi Trabzon iş dünyası temsilcileriyle buluştu

 Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Aleksei Erkhov, Trabzon’da iş dünyası temsilcileriyle bir araya gelerek iki ülke arasındaki ticaretin artırılması konusunda görüş alışverişinde bulundu....

Ahilik Haftası kutlamaları başladı

 Trabzon’da Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi....

Türk iş dünyasının Almanya çıkarması

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Almanya’nın başkenti Berlin’de çeşitli temaslarda bulundu. Hisarcıklıoğlu’na Berlin ziyaretinde Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Şadan Eren ile Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da eşlik etti....

İsviçre ile işbirliği olanakları görüşüldü

 İsviçre’nin Ankara Büyükelçisi Daniel Dominique Paravicini ve beraberindeki heyet Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette Trabzon’daki firmalar ile İsviçre firmaları arasındaki işbirliği olanakları görüşüldü....

Tanitim Filmi Tanitim Filmi

DUYURULAR


Tanitim Filmi

HİZMETLER

FAALIYET TAKVIMI

« Agustos 2018 »
Pz Pt S Ç P C Ct
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

ANKET

Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?

 

Telefon
Faks
E-mail
Sms
Yüz Yüze