Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Bakanlık heyeti, TR61 Yeşil Endüstri Bölgesi’nde teknik inceleme yaptı


19. 09. 2017 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan gelen heyet, resmi adı TR61 Yeşil Endüstri Bölgesi olan Arsin’deki Endüstri Bölgesi’yle ilgili olarak TTSO’da teknik toplantı ve saha incelemesi yaptı.

TTSO Meclis Başkanı Eren: Turizm insanı memnun etme sanatıdır


18. 09. 2017 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis Başkanı M. Şadan Eren, turizmin sadece tesis ve otel yapmakla olmayacağının belirterek, “Turizm insanı memnun etme sanatıdır. Ayakkabı boyacısından simitçisine, taksicisinden dolmuşçusuna kadar şehirde herkes turizmi fırsat olarak değil, çocuklarına gelecek olarak görürse bir yere varabiliriz” dedi.

Vali Yardımcılarına TTSO’dan Trabzon’a hizmet plaketi


16. 09. 2017 İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Balıkesir Vali Yardımcılığına atanan Trabzon vali yardımcısı Şükrü Kara ile Mardin Vali Yardımcılığına Trabzon Vali Yardımcısı Ayhan Yazgan Ticaret ve Sanayi Odası’na veda ziyaretinde bulundu.

Türkiye ve Sudan arasındaki ekonomik ilişkiler geliştirilecek


15. 09. 2017 Türkiye’nin Sudan Büyükelçiliğine atanan Doç. Dr. İrfan Neziroğlu ekonomik ve ticari ilişkilerin daha üst seviyelere çıkarmayı amaçladığını, bu kapsamda bu ülkede yaşayan 4 bin Türk vatandaşının yatırımlarının önemli bir anahtar rolü oynayacağını ifade etti.

Doğu Karadeniz Bölgesi ürünleri Yörex Fuarında


14. 09. 2017 Doğu Karadeniz İllerinin Coğrafi işaretli ürünleri Antalya Yörex fuarında tanıtılıyor. Antalya'da bu yıl 8'incisi düzenlenen, Yöresel Ürünler Fuarı, 70 ilden 124'ü oda ve borsa, 16'sı kalkınma ajansı olmak üzere 400'ün üzerinde katılımla açıldı.

Arjantin Başkonsolosu: Trabzon ile Ticarete Destek Olacağız


13. 09. 2017 Arjantin’in İstanbul Başkonsolosu Diego Alvarez Rivera Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu’nu ziyaret ederek iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin geliştirilmesi kapsamında görüşmede bulundu. Başkonsolos Diego Alveraz Rivera Arjantin ile ticaret konusunda Trabzon’a destek olacaklarını belirtti. Başkan Hacısalihoğlu’da Arjantinli yatırımcıları Trabzon’a davet etti.

Trabzon’un Coğrafi Ürünleri tanıtılıyor


13. 09. 2017 Trabzon’da dün sabah başlayan Uluslararası Coğrafi İşaretler Sempozyumu ve Sergisi’nde Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Türk Patent ve Marka Kurumu Bilgi Ofisi ilimizin coğrafi işaretli ürünlerinin tanıtımını gerçekleştiriyor.

HABERLER

Uluslararası Coğrafi İşaretler Sempozyumu Trabzon’da Başladı

 Trabzon’da iki gün sürecek olan Uluslararası Coğrafi İşaretler Sempozyumu'nun açılışı Valimiz Yücel Yavuz’un katılımıyla Zorlu Grand Otel’de gerçekleştirildi. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Türk Patent Ofisi tarafından programda Trabzon’un Coğrafi ürünleri de sergileniyor....

İş dünyasına SSK primi hatırlatması

 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Veysel Zekai Bak, 6770 Sayılı Torba Kanun’la asgari ücret desteği alınan çalışanlar için getirilen SSK prim ertelemelerinin, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında ödenmesi gerektiğini belirterek, işverenleri uyardı. Bak, “Ertelenen primleri zamanında ödemezseniz...

TTSO ile Soma TSO arasında Kardeş Oda Protokolü imzalandı

 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile Soma Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliğini güçlendirmek için Kardeş Oda Protokolü imzalandı....

TTSO Ağustos ayı meclis toplantısı yapıldı

 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Ağustos ayı meclis toplantısı, Kurban Bayramı tatili nedeniyle gecikmeli olarak gerçekleştirildi....

Uluslararası Yoga Festivali iptal edildi

 14 – 19 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılması planlanan Uluslar arası Yoga Festivali iptal edildi....

Tanitim Filmi Tanitim Filmi

DUYURULAR


Tanitim Filmi

HİZMETLER

FAALIYET TAKVIMI

« Agustos 2017 »
Pz Pt S Ç P C Ct
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

ANKET

Ticari faaliyetiniz açısından 2016 yılının 2015 yılına göre nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz ?

 

Daha olumlu geçeceğini
Daha olumsuz geçeceğini
Değişmeyeceğini