Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Trabzon Ticaret Sanayi Odası Meslek Komitesi Seçimleri Sonuçlandı



03.05.2013, TRABZON-TTSO, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) 31 grupta meslek komitelerini ve Meclis üyelerini belirleyen seçimler tamamlandı.

TTSO hizmet binasında yapılan seçimlerde, oda üyesi ve oy kullanma hakkına sahip 5 bin 811 seçmen 11 ayrı sandıkta 31 meslek komitesini belirledi.

Saat 17.00’de tamamlanan oy kullanma işleminin ardından yapılan sayımlarda, gruplarda kesin olmayan sonuçlar şu şekilde oluştu:

 

MESLEK GRUP NO 1

Yomra Su Ürünleri Yetiştiriciliği Araştırma Geliştirme İnşaat Hafriyat Nakliyat Turizm Ve Tic. Ltd.Şti.

Ergün Kardeşler Su Tarım Ürünleri Üretim Değerlendirme San. Ve Tic. Ltd. Şti.

S.S. Arsin Tarımsal Kalkınma Koop.

Kaşgarlı Hayvancılık Bes.Amb.İnş.Tur.Nak.Hafr.Paz.Yem ve Gıda San. İth. İhr.Tic.Ltd.Şti.

Vadi Su Ürünleri Yetş. Ar-Ge Hiz. Tur. ve Yem San. Tic. Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

S.S. Akçakale Beldesi Su Ürünleri Koop.

Çarşıbaşı Su Ürünleri ve Gıda San. Nak. Tic.Ltd.Şti.

Pektaş Fidancılık Seracılık Ambalajlama Nakliyat İnş. Mad. Tur. Tem. Hizm. Tic. Ltd. Şti.

Altındere Su Ürünleri Yetiştiriciliği Nakliyat Turizm İnş.Hafr. ve Tic.Ltd. Şti.

Er-Bay Sağlık Ürünleri İthalat İhracat Paz. Ve Tic. Ltd. Şti

 

MESLEK GRUP NO 2

Bülbüloğlu İnş. San. Ve Tic.A.Ş.

Akcam Züccaciye Tekstil Ür. San. Tur.İnş.Taah. ve Tic.Ltd.Şti.

Kargold Kuyumculuk Mad.Savunma San. Teknolojileri Ar-Ge Tur. Tic.Ltd.Şti.

S.K.H Soğutma Klima Havalandırma San. İnş.Taah. ve Tic.Ltd.Şti.

Astaş Beton San. Ve Tic.Ltd.Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Çakır Kardeşler İnş. Mermercilik Tic. Ve San. Ltd.Şti.

Akçay Soğutma Klişma ve Havalandırma San. Tic.Paz.Ltd.Şti.

E-N-S Tekstil ve Yapı Malzm. San. İnş. Taah.Tur. Gıda Mad.Tic.Ltd.Şti.

Al-Pet – Ali Zorla

Remzi Gençtürk-Gençtürk Çevre Düzenleme

 

MESLEK GRUP NO 3

Ünal Lastik Kap.Taah.Ser.Hizm.ve Tic.Ltd.Şti.

Yıldız Alüminyum San. Yener Yavuz ve Ort. Koll.Şti.

Detay Makina San. Hafr.İnş.Servis Hizm. Ve Tic.Ltd.Şti.

Tayarlar Mak. San.Müh.Hiz.İnş.Taah. ve Tic.Ltd.Şti.

Atacan Demir Çelik Mamül İnş. Nak.Yapı Mak. Ve Metal San.Tic.Ltd.Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Topaloğlu Saç Metal San. İnş. Taah.Nak.Tic.Ltd.Şti.

Kormetal Metal San. İnş. Taah. Nak.Tic.Ltd.Şti.

Teknik İş Danper-Sabri Şahin

20 Eylül İnş.Taah.Tur.Nak.Tic.Ltd.Şti.

Aksakal Ticaret – Lütfullah Aksakal

 

MESLEK GRUP NO 4

Bahar Kundura – Halil İbrahim Nalbant

Halil Yaroğlu – Yaroğlu Ticaret

Meka İskender Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti.

Mehmet Manzak-Manzak Ticaret

İzzet Kazaz Koll.Şti. Bülent Kazaz ve Ortakları

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Uzun Ev Tekstil Ür.Tic.Ltd.Şti.

Deri Ticaret – Süleyman Küçükali

Anıl Mefruşat – Ahmet Aydın

Astem İnş. Teks. Tur. Tic. Ltd.Şti.

Aytaş Teks. San. Ve Tic.Ltd.Şti.

 

MESLEK GRUP NO 5

Uğraş Tekstil Ticaret Ltd.Şti.

Yeğenler Mağazacılık Tic.Ltd.Şti.

Bebeko - Esra Özyazıcı

Ulusoy Spor Giyim - Özcan Ulusoy

Kardeşler Tekstil Giyim San. Ve Tic.Ltd.Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

C-M Tekstil Kuyumculuk Turizm ve Ticaret Ltd.Şti.

Taşdemir Giyim San -. Serkan Taşdemir

Oliggopol Tekstil San. İnş.Taah.Bilişim Reklamcılık Yem.Hizm.Tic.Ltd.Şti.

Üçler Tekstil San. Ve Tic.Ltd.Şti.

Özlem Modaevi – Abdurrahman Kudal

 

MESLEK GRUP NO 6

Ekip İnşaat Taahhüt Nakliyat Ve Ticaret Ltd.Şti.

Zümrüt İnşaat Malzemeleri Ticaret Ltd. Şti.

D-Kare İnşaat Taahhüt Mobilya Turizm Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

61 İnşaat Madencilik Nakliyat Turizm Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Aydınlar Nalburiye İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Sitil Ahşap Orman Ürünleri Mobilya Ve Yapı Malzemeleri Sanayi İnşaat Taahhüt Mimarlık Müh.Hizm.Tur.Nakl.Tic.Ltd.Şti.

Ö-Ner Mühendislik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Elektrik Ve Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Yılmaz Ticaret Koll. Şti. - Erdoğan Ve Ali Yılmaz

Trabzon Dizayn Teknik Plastik Boru Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Merşen İnşaat Nakliyat Ticaret Ltd. Şti.

İ.M.G. İnşaat Orman Ürünleri Pvc Metal Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Yapı İnşaat - Tanju Kara

Şükraniye Gıda Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Birlik Gıda Ve Orman Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 7

Üçyıldız Turizm Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Karadeniz Elektromarket Elektrik Ve Elektronik Taahhüt Ticaret Ltd.Şti.

Sadık Mobilya Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Murat Derya Mobilya Ve Tekstil Sanayi Turizm İnşaat Nakliyat Hafriyat Ticaret Ltd. Şti.

Ser Halı Ticaret Ltd.Şti

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Ataman Mobilya Madencilik Turizm Sigorta Aracılık Hizmetleri İnşaat Servis Hizmetleri Ticaret

Orhan Topal

Yazıcılar Mobilya Malzemeleri Sanayi İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi

Numan Elektrik Mühendislik Hizmetleri İnşaat Tahhüt Ve Ticaret Ltd. Şti.

Akpınar Yapı Malzemeleri İnşaat Turizm Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 8

Ay-Yıldız Enerji Üretim Ve Ticaret Ltd. Şti.

Cese Elektrik Üretim A.Ş.

Türkler Enerji Üretim Ltd. Şti.

E.M.T. Enerji Üretim Ltd. Şti.

Çiçek Enerji İnşaat Taahhüt Turizm Nakliyat Mühendislik Ve Güzellik Hizmetleri Metal Sanayi Tic.Ltd.Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Enerjiay Enerji Üretim Madencilik İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Fettahoğlu Elektrik Üretim Temizlik Hizmetleri İnşaat Hafriyat Turizm Su Ürünleri Yetiştiriciliği Tic.Ltd.Şti.

Anonim Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti.

Adanur Elektrik İnşaat Taahhüt Hafriyat Nakliyat Ticaret Ltd.Şti.

K.C. Enerji Üretim İnşaat Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 9

Çelebi Plastik Ve Doğrama Sanayii İnşaat Taahhüt Reklamcılık Seracılık Ticaret Ltd.Şti.

Mod-Plast Modüler Plastik Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Yavuzhan Cam Alüminyum Pvc Sanayi İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Ltd.Şti.

Doğu Pen Pvc Plastik Cam Ve Metal Sanayi İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Fatih Değer - Değer Yapı

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Öz-Erdem Yapı Malzemeleri Sanayi Turizm Nakliyat İnşaat Ticaret Ltd. Şti.

Boğalı Çelik Kapı Sanayi Turizm Ve Ticaret Ltd.Şti.

Kuzey Asansör Sanayi Hafriyat İnşaat Turizm Nakliyat Servis Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Adem Çelik - Çelik Pen

Öz-Soy İnşaat Pvc Ve Mobilya Sanayi Turizm Nakliyat Ticaret Ltd.Şti.

 

MESLEK GRUP NO 10

Akçaabat Un Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Uludüz Gıda Pazarlama Plastik Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Kahvaltı Dünyası Ambalajlama Hayvancılık Nakliye Ve Gıda Sanayi Ticaret Ltd.Şti.

Yüksel Unlu Gıda Mamulleri Sanayi Turizm Nakliyat İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Ltd.Şti.

Nejla Hanım Ev Tatlıları - Nejla Keresteci

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Bozkurtlar Unlu Gıda Mamulleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Lalezar Unlu Gıda Mamülleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Önder Ekmek Fırını - Handan Öztürk

Emin Karadeniz Turizm Nakliyat Ambalajlama Yemekhane Hizmetleri Unlu Gıda Mamulleri Sanayi Tic.Ltd.Şti.

Dillioğlu Unlu Gıda Mamülleri Sanayi İnşaat Nakliyat Turizm Ve Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 11

Özerler Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Trabzon Bakkallar Gıda Maddeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Helvacıoğlu Gıda Sanayi Nakliyat Turizm İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Usta Ticaret - İsmail Al

Zeytinoğlu Et Ve Gıda Maddeleri Sanayi Hayvancılık Ticaret Ltd. Şti.

Paşaoğlu Gıda Maddeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Evren Ticaret Sanayi Ve Pazarlama Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Tufan Pastanesi Gıda Ve Unlu Mamuller Sanayi Ambalajlama Yemek Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Ay-Mar Ticaret Ltd. Şti.

Ulusoy Bitkisel Ve Organik Ürünler Baharat Tarım Ürünleri Yetiştiriciliği İnşaat Turizm Nakliyat Amb. Gıda Ve Kozm.San.Tic.Ltd.Şti.

Beşiroğlu Market - İsmail Hakkı Beşir

Akdeniz Gıda Pazarlama İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm İletişim Ticaret Ltd. Şti.

Akyüz İnşaat Turizm Nakliyat Güvenlik Temizlik Ve Yemekhane Hiz.Ltd.Şti.

Yakup Yılmaz - Birlik Kasabı

 

MESLEK GRUP NO 12

Çakra Turizm İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Ne-Hir Turizm Seyahat İşletmeciliği İnşaat Nakliyat Temizlik Ve Yemek Hizmetleri Tekstil Gıda San. Arıcılık Ve Seracılık Tic.Ltd.Şti.

Asistan Elektronik Danışmanlık Personel Servis Organizasyon Aracılık Özel Eğitim Hizm. Bilişim Rekl.Tur.Na.Tic.Ltd.Şti.

Koçlar Oto Kiralama Servis Hizmetleri Ve Ticaret Ltd. Şti.

Erusta İnşaat Turizm Nakliyat Ve Ticaret Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Esas Organizasyon İletişim Turizm Ve Ticaret Ltd. Şti.

Park Otomotiv Turizm Gıda İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti.

Aras Kargo Yurtiçi Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. - Trabzon Değirmendere Şubesi

Ensar Oto Kiralama - Şenol Gebiç

 

MESLEK GRUP NO 13

İlke Özel Eğitim Hizmetleri Turizm Yayıncılık Ve Ticaret Ltd.Şti.

Akat Dershanecilik Özel Eğitim Sağlık Ve Servis Hizmetleri Yayıncılık Yazılım Bilişim Nakliyat Tic.Ltd.Şti.

Ata Özel Eğitim Öğr. Ltd. Şti.

Derya Kitabevi Kırtasiye Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Çağdaş Eğitim Ve Organizasyon Ticaret A.Ş.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Bonbon Özel Eğitim Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd.Şti

Ant Yayın Satış Ltd. Şti.

Taksim Sürücü Kursu Organizasyon Ve Özel Eğitim Hizmetleri Nakliyat Hafriyat İnşaat Taahhüt Ltd.Şti.

Karadeniz Dershanecilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Büyük Maraton Özel Eğitim Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 14

Ali Uzunalioğlu

Reisoğlu Nakliyat Servis Temizlik Mühendislik Hizmetleri İnşaat Turizm Bilişim Ticaret Ltd.Şti.

Et-Ka Otomotiv Yedek Parça Ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Özer Taşımacılık Turizm Servis Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Örnek Oto Lastik Metro Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Ergün Gemi Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Akademi Grup Otomotiv İnşaat Turizm Servis Hizmetleri Makina Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Taşkın Makina Damper Sanayi İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm Ve Taşocağı İşltetmeciliği Yemek Tem. Ve Güv.Hizm.Ltd.Şti.

Koç Makina Sanayi İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd.Şti.

Hedef Otomotiv Ve Servis Hizmetleri İnşaat Ticaret Ltd. Şti.

Dinçhellaç İnşaat Hafriyat Nakliyat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Gürmet Otomotiv Yedek Parça Ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Grup Filtre Otomotiv Yedek Parça İthalat İhracat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Öz A.N.G. Otomotiv Ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 15

Emka Kuyumculuk Ticaret Ltd.Şti.

Turan Kardeşler Kuyumculuk Ticaret Ltd. Şti.

Coşkun Anahar

Köstereli Kuyumculuk Ticaret Ltd. Şti.

Karaltın Kuyumculuk - Cevat Kara

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Atasoy Kuyumculuk Nakliyat İnşaat Turizm Ticaret Ltd.Şti.

Turan Kuyumculuk İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Ltd.Şti.

Profesyonel Av Malzemeleri Sanayi Nakliye Reklamcılık Turizm Ve Ticaret Ltd.Şti.

Kral Alyans Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Altuntaş Kuyumculuk - Ali Altuntaş

 

MESLEK GRUP NO 16

Çapkınoğlu Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Mühendislik Mimarlık Turizm Ve Ticaret Ltd. Şti.

Gençler Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Kuantum Otomotiv Turizm İnşaat Taahhüt Nakliyat Servis Hizmetleri Ve Ticaret Ltd.Şti.

Erdem Dayanıklı Tük. Malları İthalat İhracat Ve Ticaret Koll. Şti. - R.Selçuk Erdem Ve Ortağı

Atasoy Makina Tekstil Sanayi Turizm İnşaat Taahhüt Nakliyat Ve Ticaret Ltd.Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Medine Saatçılık Ve Tekstil Ürünleri Pazarlama Ticaret Ltd. Şti.

Hikmet Yıldız - Yıldız Ticaret

Kobyalar Grup Pazarlama Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Aygünler Ev Aletleri İnşaat Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Özer Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 17

Eprom Bilgisayar İthalat İhracat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Sistem Büro Makinaları Ticaret Ltd. Şti.

Bulut Bilgisayar Sistemleri Sanayi Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti.

Zekeriya Öztürk

Taşpınar Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri Gıda İnşaat Sanayi Pazarlama Turizm Ticaret Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Trabzon Bilgisayar Ticaret Ltd. Şti.

Mehmet Kumaş - Erme Bilgisayar

Hd Bilişim Danışmanlık Turizm İnşaat Servis Hizmetleri Ve Ticaret Ltd. Şti.

H.G.M. İletişim Dayanıklı Tüketim Malları Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti.

Teksan Bilişim Yazılım İnşaat Taahhüt Telekomünikasyon Mühendislik Ve Servis Hizmetleri Makine San.Tic.Ltd.Şti.

 

MESLEK GRUP NO 18


Telsa Trabzon Elektronik Sanayi - Ahmet Dar
Onur Farma Medikal İnşaat Ticaret Ltd.Şti.
Nasa Medikal Tıbbi Gereçler İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.
Biyogen Medikal Özel Sağlık Ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.
Üç Medikal İnşaat Turizm Ve Ticaret Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Park Medikal Tıbbi Malzemeler Ticaret Ltd.Şti.
Beta Med Mühendislik Servis Özel Sağlık Hizmetleri Elektronik Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.
Ortosis Ortopedik Sistemler İnşaat Turizm İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti.
Çise-Med Tıbbi Malzemeler Yemekhane Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.
Kuzey Teknik Laboratuvar Ürünleri Sanayi İnşaat Servis Hizmetleri Ve Ticaret Ltd.Şti.

 

MESLEK GRUP NO 19

Sezer Eczanesi - S. Tayfun Sezeroğlu

Aromatik Kimya Sanayi - Şadan Demir

Akgün Ecza Deposu Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Armutçu Özel Ağız Ve Diş Sağlığı Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti.

Emircan İtriyat (Kozmetik Parfümeri ) Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

İnanlar Ticaret - Yüksel İnan Ve Ortağı

H.N.G. Temizlik Ve Yemek Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Karslıoğlu Temizlik Hizmetleri Ve Ticaret Ltd.Şti.

Kardeşler Ambalaj Baharat Sanayi Gıda Ve Temizlik Maddeleri Ticaret Ltd. Şti.

Karadeniz Özelgöz Sağlık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 20

Haber 61 Yayıncılık Reklamcılık Matbaacılık Ticaret Ltd.Şti.

İber Matbaacılık Ve Ambalaj Sanayi Ticaret Ltd.Şti

Bilgi Kırtasiye Oyuncak Ve Mobilya Malzemeleri Ticaret Ltd. Şti.

Maksi Yayıncılık Matbaacılık Reklamcılık Organizasyon Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti.

Lara Sinema İşletmeciliği Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.

Türksesi Gazetecilik Ve Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Demha İletişim Turizm İnşaat Gıda Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Yiğit Bilişim Hizmetleri - Yiğit Hazar Hayırlıoğlu

Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. - Trabzon Şubesi

Politekno Teknik Hizmetleri - Sinan Çınar

 

MESLEK GRUP NO 21

Samet Canbakkal - Canbakkal İnşaat

Setur İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm Ve Ticaret Ltd.Şti.

İ.Bayburt İnşaat Taahhüt Nakliyat Ticaret Ltd.Şti.

Özkefeli İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti.

Öz-Kol İnşaat Taahhüt Mühendislik Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti

Çiçek İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Katip Çolak - Sahra İnşaat

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Bak-Taş Madencilik Nakliyat Hafriyat İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Aska Yapı Turizm İnşaat Mimarlık Hafriyat Nakliyat Mühendislik Temizlik Yemekhane Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

Yol-Sa İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Turizm Nakliyat Ve Ticaret Ltd. Şti.

E.R.N İnşaat Taahhüt Madencilik Nakliyat Ticaret Ltd. Şti.

Mandıralı Girişim İnşaat Turizm Nakliyat Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Yemekhane Temizlik Hizm. Gıda Ve Orm. Ür.San.Tic.Ltd.Şti.

Sam-Kur İnşaat Nakliyat Mühendislik Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti.

Selimoğlu Söve İzolasyon İnşaat Nakliyat Ve Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 22

Hasan Taşkara

Baysal İnşaat Madencilik Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti.

Ulusoylar İnşaat Taahhüt Mühendislik Hizmetleri Ve Ticaret Ltd.Şti.

Genç Doğuş Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret Ltd.Şti.

Selimoğlu Yol Yapı - Hasan Salih Selim

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Küçüksolaklar Elektrik İnşaat Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti.

Seferoğlu Madencilik Mühendislik Hizmetleri İnşaat Hafriyat Nakliyat Turizm Ve Ticaret Ltd.Şti.

Ak-Hilal Hafriyat Nakliyat İnşaat Temizlik Ve Yemekhane Hizmetleri Gıda Sanayi Ticaret Ltd.Şti.

Urra İnşaat - Ömer Faruk Uraloğlu

Kazancı Hafriyat İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm Ve Ticaret Ltd.Şti.

 

MESLEK GRUP NO 23

Hitaş Hacısalihoğlu İnşaat Ve Ticaret A.Ş.

Batra Dış Ticaret Ve Turizm Ltd. Şti.

Üçgen Mühendislik - Şaban Bülbül

Cmz Asansör Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Okan Mühendislik İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Değişim Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Kocayusuf Vinç İşletmeciliği Nakliye İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Ltd.Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Eta Mühendislik Müşavirlik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti.

Bol-Aş Temizlik Yemekhane Organizasyon Ve Mühendislik Hizmetleri Turizm Madencilik Kuy.İnş.Nak.Ve Teks.San.Tic.Ltd.Şti.

Arslan Elektrik - Ahmet Arslan

S.S. Elit Konut Yapı Koop.

Bülbül Tesisat Doğalgaz İnşaat Ve Ticaret Ltd.Şti.

Köksal Atik - Atik Yapı Doğalgaz

(Pusuladaki Firma Seçim Listesinde Yok

İmer….Ltd.Şti.

 

MESLEK GRUP NO 24

Trabzon Metro Turizm Ticaret Ve Seyahat Ltd. Şti.

Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Ltd. Şti.

Ulusoy Koll. Şti. - Ali Osman Ulusoy Ve Ortakları - Otogar Şubesi

Süzer Seyahat Turizm Nakliyat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Ltd.Şti.-Akçaabat Şubesi

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Sarptur Turizm Seyahat Otelcilik İşletmeleri Ltd. Şti.

Cevdet Kaymak

Akça-Tur Turizm İnşaat Taşımacılık Temizlik Ve Yemekhane Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Trabzon Metro Turizm Ticaret Ve Seyahat Ltd. Şti. - Moloz Şubesi

 

MESLEK GRUP NO 25

Uzunkum Turizm Otelcilik A.Ş.

Akçaylar Petrol Yatırım Turizm İnşaat Ve Nakliyat Ticaret A.Ş.

Ensar Otelcilik Nakliyat Turizm Ve Ticaret Ltd.Şti.

Büyük Söğütlü Kuyumculuk Turizm Otelcilik Ve Ticaret Ltd.Şti.

Köksallar Turizm İnşaat Taahhüt Ve Yurt İşletmeciliği Ltd.Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Aktürk Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. -Trabzon Şubesi

Saylamlar Otel Ve Petrol Ticaret Ltd. Şti.

Dem-Mar Turizm İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti.

T.S. Grup İnşaat Nakliyat Hafriyat Turizm Müşavirlik Ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Seçilya Turizm Yatırım İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 26

Sertel Sigorta Aracılık Hizmetleri - İbrahim Sertel

Yıldız Sigorta Aracılık Hizmetleri - Yıldız Uzun

Trabzon Genç Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Tuncay Albayrak Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Akbaş Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Elif Çalık - Çalık Sigorta Aracılık Hizmetleri

Oran Sigorta Aracılık Hizmetleri - Yaşar Oran

Akgün Sigorta - Mustafa Akgün

Gülen Demir - Gülen Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri

 

MESLEK GRUP NO 27

Ekol İnşaat Ticaret Ltd.Şti.

Kent Mühendislik Bürosu - Mustafa Suat Hacısalihoğlu

Gedikli Mühendislik İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Şentürk Mimarlık Mühendislik İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Nano Yapı Denetim Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Okman Mimarlık Danışmanlık Mühendislik İnşaat Ve Ticaret Ltd.Şti.

Türktaş İnşaat Taahhüt Mühendislik Ticaret Ltd. Şti. - Trabzon Şubesi

Mimoza Mühendislik Müşavirlik Hizmetleri İnşaat Turizm Ticaret Ltd.Şti.

Atasoy Mühendislik - Murat Atasoy

C.A.M Yapı Denetim Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 28

Avcı Döviz Ticaret A.Ş.

Veysel Zekai Bak

Denizbank A.Ş. - Trabzon Şubesi

S.S. Trabzon Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Koop.

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. - Trabzon Şubesi

Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. - Beşikdüzü Şubesi

Kartel Karadeniz Telefon Elektrik Taahhüt Bilgisayar Hizmetleri Ve Ticaret Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Ensar Döviz Kıymetli Taş Ve Maden Hizmetleri A.Ş.

Uzman Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Ltd.Şti.

Çak Güvenlik Koruma Ve Özel Eğitim Hizmetleri A.Ş.

Uzay Güvenlik Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Ertan Kurutaş

Mustafa Bayram

Tiyatro Tiyatro Çocuk - Tufan Ünlü

 

MESLEK GRUP NO 29

Hak-Tat Et Ürünleri Sanayi Ve Turizm Ticaret Ltd.Şti.

Doğa Turizm İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

Çeşnici Yemek Servis Ve Temizlik Hizmetleri İnşaat Turizm Nakliyat Ticaret Limited Şirketi

Ahmet Usta Gıda Yemek Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Dört Hisar Turizm İnşaat Nakliyat Ticaret Ltd. Şti.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

İkram Sofrası Turizm Temizlik Hizmetleri Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Validem Ev Yemekleri Ve Unlu Mamuller Sanayi Ticaret Ltd.Şti.

Akçatepe Turizm Nakliyat İnşaat Yemek Hizmetleri Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Sultanmurat İnşaat Nakliyat Turizm Hayvancılık Su Ürünleri Yetiştiriciliği Temizlik Ve

Al-Sağ Temizlik Yemekhane Servis Ve Personel Hizmetleri İnşaat Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti.

 

MESLEK GRUP NO 30

Sabırlar Fındık İhracat Ltd. Şti.

Mustafa Şılbır

Birol Usta

Özgün Dış Ticaret Ltd. Şti.

Yasin Fındık Gıda Sanayi İnşaat Nakliyat Turizm Ve Ticaret Ltd.Şti

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Alper Akyüz - Yağmur Ticaret

Nutradeks Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Sami Kılıç Tarım Ürünleri Nakliyat Ambalajlama Ticaret Ltd. Şti.

Kemal Taşlı - Taşlıoğlu Gıda

 

MESLEK GRUP NO 31

Ulusoy Koll. Şti. - Ali Osman Ulusoy Ve Ortağı

Sadık Atmaca

Trabzon Lpg Dağıtım Ve Gıda Ticaret Ltd. Şti.

Akpa Lpg Ekipmanları Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Örnek Petrol Turizm Taşımacılık Ve Ticaret A.Ş.

Yalı Petrol İnşaat Turizm Ve Ticaret Ltd. Şti.

Haydar Kantekin

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

Kuzey Otomotiv Madeni Yağ Ticaret İnşaat Turizm Nakliyat Ltd. Şti.

Adıgüzel Petrol Ürünleri Ticaret Turizm Nakliyat Ltd. Şti.

Emir Lpg İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti.

Çavdaroğlu Petrol Ürünleri Ticaret Turizm Ve Nakliyat Ltd. Şti.

Şalpazarı Yılmazlar Petrol Ürünleri Nakliyat Servis Hizmetleri Ve Ticaret Ltd.Şti.

Armutçu Petrol Ürünleri Nakliyat Ve Ticaret Ltd. Şti.

Ali Başocak - Başocak Ticaret