Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

DenizBank-TTSO Protokolü Kapsamında Oda Üyelerine 72 Ay Vadeli Kredi İmkanı Sundu.


09.04.2009,TRABZON-TTSO İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği özelleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank İşletme Bankacılığı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'na üye tüm işletmelere cazip koşullarla finansman desteği sağlıyor.

TTSO ve Denizbank arasında imzalanan protokol imza töreninde konuşan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, üyelerinin bankalar ile olan kredi olanaklarını artırma gayretinde olduklarını söyledi.

Başkan Hacısalihoğlu, varılan anlaşmanın bazı üyeleri için cazip olabileceğini belirterek, “Anlaşma çerçevesinde Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyesi işletmeler, DenizBank'tan 72 aya varan vadelerle "Sermayenize Destek Kredisi" ve yine 36 aya varan vadelerle "Eşit Taksitli" kredi imkanını özel faiz oranlarıyla kullanabilecekler.”dedi.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılan anlaşmada Trabzon Şube Müdürü Burhanettin Eyüboğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Başkan yardımcısı Coşkun kahraman, Muhasip Üye Adnan sağlam, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Öztürk, Murat İskender, Mustafa Zihni Serdar, O. Selahattin Bektaş, Özcan İlarslan ve Genel Sekreter Hakan Gürhan hazır bulundular.

DenizBank Trabzon Şube Müdürü Burhannettin Eyüboğlu TTSO ile DenizBank arasındaki protokol hakkında şu açıklamayı yaptı: 
İşletmelerin mal ve hizmet alımları için sermaye ihtiyaçlarına uzun vadeli finansman opsiyonu sunan ilk kredi olarak konumlanan "Sermayenize Destek Kredisi" işletmelere, gayrimenkullerini teminat göstererek nakit ihtiyaçlarını 6 yıl vadeye kadar karşılama imkanı sağlıyor.

Öte yandan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel faiz avantajları sunan DenizBank'in bu yeni kredisi, 500 bin TL'ye kadar, 3 ay ödemesiz olarak kullanılabiliyor. Bu kredilerden yararlanmak isteyen kuruluşların, üyesi bulundukları Oda'ya ya da DenizBank Trabzon Şubesine başvurmaları yeterli.

İşletmelere özel kredi modelleri

Finansal süpermarket anlayışı ile hareket eden DenizBank, imzalanan bu protokol ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, cazip koşullarla finansman desteği sağlamanın yanı sıra bünyesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlere de ulaşma imkânı sunuyor. Böylece işletmelerin finansal ihtiyacına çözüm üretirken; iş sahibinin bireysel yaşamını da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Türkiye'de ilk kez işletme müşterilerine özel kredi değerlendirme modelini devreye alan DenizBank İşletme Bankacılığı, gelen her türlü kredi talebini en geç 72 saat içinde cevaplandırıyor. Hayata geçirdiği "Turizm Paketi" ve "Kırtasiye Paketi ile DenizBank, geliri mevsimsel olarak belirlenen işletmelere, kredi taksitlerini nakit akışının gerçekleştiği dönemlerde ödeyebilme imkanı tanıyor. Öte yandan işletmelere ihtiyaçları olan ürünleri ve bunlar için gerekli finansal çözümleri de tek seferde sunan DenizBank, "Hazır Filo" ile tüm KOBİ’lerin araçlarını DenizBank şubelerinden kiralamalarını sağlıyor.

Dünyada bir ilk "İşletme Kart"

Özellikle son dört yıldır İşletme Bankacılığı alanında ortaya koyduğu ürün ve hizmetlerle sektörde farkhlaşan DenizBank, 8 Nisan 2008 tarihinde tanıtımını yaptığı, işletmelere birçok avantaj sağlayan "İşletme Kart" ile dünyada bir ilke imza attı.

Sadece KOBFlere özel olarak tasarlanan "İşletme Kart" ile DenizBank dört farklı kredi seçeneğini tek bir kart ile birçok bankacılık kanalından, 7/24 olarak müşterilerine sunuyor.

İşletmelerin maliyetlerini ve zamanlarını yönetmeleri açısından etkin bir çözüm olarak hayata geçirilen "İşletme Kart', işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış Kurtaran Hesap, Taksitli Ticari Kredi, Sezon Ödemeli Sektör Kredileri ve Busines Card ürünlerini tek bir kartta toplanmasına olanak tanıyor.

İşletme sahipleri 'İşletme Kart' ile hesapları müsait olmasa bile kurtaran hesaplarından nakit çekebilecek, işletme sermayesi ihtiyaçları için taksitli ticari kredi kullanabilecek ya da akaryakıt alımı, otel ve uçak rezervasyonları vb. gibi şirket harcamalarını şirket kredi kartından yapabilecekler. Hatta İşletme Kart teknik altyapısı ile işletmeler, faaliyet gösterdikleri sektörün sezonsallığına göre geri ödeme yapabilecekleri kredi imkanlarını gişelerden ve ATM'lerden de ulaşabilecekler.

EŞİT TAKSİTLİ TİCARİ KREDİLER 100.00.-TL ÖRNEK TABLO

VADE KOMİSYON FAİZ ORANİ PEŞİN KOMİSYON TAKSİT TOPLAM