Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO’ya akreditasyon geliştirme ziyareti


16.12.2017, TRABZON, TTSO - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından akreditasyon sistemi geliştirme çalışmaları kapsamında, TTSO’nun tüm hizmet faaliyetleri ve kalite dokümantasyon sistemi incelendi.

 

Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş. denetçisi Gökhan Göksu tarafından gerçekleştirilen inceleme ziyaretiyle ilgili toplantılara TTSO Meclis Katip Üyesi Cesur Gerigelmez, Genel Sekreter Hakan Gürhan ile diğer ilgililer katıldı.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, TTSO’nun Yönetim ve Oda Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Planlaması ve Yönetimi, Haberleşme ve Yayınlar, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı, Politika ve Temsil, Bilgi ve Danışmanlık ve Destek, İş Geliştirme ve Eğitim, Uluslararası Ticaret konularında inceleme yapıldı. 

 

Gerçekleştirilen ön çalışmalarda, akredite oda statüsünü korumak amacıyla 2018 yılında yapılması planlanan denetim için ön hazırlıklar gözden geçirildi ve gelişime açık olan hususlarda geri bildirimler yapıldı. 

 

TTSO 2006 yılında üyelerine ‘Beş Yıldızlı Hizmet’ veren Oda/Borsalar arasında yerini almıştı.