Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kavala Expo 2017 Fuarı

 


SAYIN ÜYEMİZ

 

İlgi: TOBB’nin 16.08.2017 tarihli ve 411/12810 sayılı yazısı

 

İlgi kayıtlı yazıda, 6-11 Ekim 2017 tarihlerinde, Enterprise Europe Network kapsamında, Yunanistan- Kavala Ticaret Odası Fuar ve Konferans Merkezinde KAVALAEXPO 2017 Fuarı gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

 

Söz konusu fuarda ‘’Turizm” konusuna öncelik verileceği ve turizm sektöründeki firmalarla “ekonomik çeşitlendirme ve sürdürülebilir turizm kaynakları” hakkında toplantılar düzenleneceği bildirilmektedir. Ayrıca 6 gün sürecek olan bu etkinlikte firmaların, kamu ve özel sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı bulacağı iletilmektedir.

 

Kavala Ticaret Odası, katılmak isteyen firmalara, ücretsiz Fuar standı temin edebilecektir. Ayrıca, fuarda stand açan veya stand açmayarak sadece fuara katılım sağlamak isteyen tüm firmaların yönetim kurulu başkanlarının Kavala’daki 1 gece konaklama masrafları Kavala Ticaret Odası tarafından karşılanacaktır.

 

Fuara ilişkin detaylı bilgiye http://kavalaexpo.gr linkinden ulaşılabilmektedir. Kayıt ve diğer sorularınız için Kavala Ticaret Odası ile temasa geçilmesi gerekmektedir. İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

 

Kavala Ticaret Odası İletişim:

İsim-Soyisim: Mrs. Souzi Mavrommati E-posta: info@chamberofkavala.gr

 Tel: +30-2510222212