Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Futurallia Rhone - Alpes 2014 – 19. Uluslararası İş Görüşmeleri Forumu


Dünyanın KOBİ’lere yönelik en büyük eşleştirme ve iş geliştirme forumlarından biri olan Futurallia’nın 18. si tarihinin en yoğun katılımıyla 5-7 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşmiştir. 2 gün boyunca toplam 8600 iş görüşmesinin gerçekleştiği etkinliğe Trabzon’dan çeşitli sektörlerden 25 firma katılarak 306 iş görüşmesi yapmıştır.                

 

Bu sene 4-7 Haziran 2014 tarihlerinde 19. su düzenlenecek etkinlik Fransa’nın Lion şehrinde gerçekleştirilecektir. Fransa’nın Rhone-Alpes bölgesinde yer alan ve Fransa’nın 3. büyük şehri olan Lyon’da Lyon Ticaret Odasına kayıtlı 750 Türk şirketi, Lyon Meslek odasına kayıtlı 1500 Türk şirketi bulunmaktadır. Lyon’da ve Rhone-Alpes bölgesinde 120bin Türk asıllı Fransız vatandaşı yaşamaktadır.

 

Etkinliğe katılım sağlayan ülkeler Fransa, ABD, Kanada, Türkiye, Fas, Tunus, Cezayir, Belçika, Romanya, Slovenya, Polonya, Afganistan, Mısır, Gabon, Lüksemburg, Madagaskar, Nijerya, Senegal, Hollanda, Burkina Faso’dur.

 

Katılımcı Sektörler

 

Sağlık

İnşaat

Çevre Kimya ve Kimyasallar

Elektronik

Bilişim

Finans

Enerji

Medya ve Reklamcılık

Taşımacılık ve Yeni Araçlar

Metalurji

Otomotiv

Tekstil

İletişim/Komunikasyon

Makine ve ekipmanları

 

Etkinliğe katılacak Türk firmaları için İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından bir ticari heyet programı oluşturulacaktır.

 

Katılım ücreti kişi başına 1020Euro’dur. 

 

Katılım ücretine birebir iş görüşmeleri, tercüme hizmetleri, organizasyon alanında kurulan sergi bölümüne giriş, organizasyon öğle yemekleri, gala ve kapanış yemekleri ile açılış kokteyli, anlaşmalı otellerden etkinlik sırasında resepsiyon yerlerine transferler dahildir.  Bilgi için http://www.futuralliarhonealpes2014.fr   web sitesi de ziyaret edilebilir ya da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  

 

Katılım ücretine uçak ve konaklama giderleri dahil değildir. Firmalar Ekonomi bakanlığının desteği ile (Her firmadan maksimum 2 kişi) Otel ve Uçak masrafının %70’ni alabilmektedir. 

 

Detaylı Bilgi için;

Elif DUMAN- 0462 326 8070 – 270

TTSO-Proje Koordinasyon Ofisi