Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

MEGA BUILD Avrasya Yapı Ürünleri Fuarı 2011

 


Değerli Üyemiz,

CNR Expo Fuarcılık A.Ş.’den alınan 26.07.2011 tarihli sayılı yazıda

Türk fuarcılık lider markası CNR’ın yapı sektörünün Türkiye’deki en güçlü oluşumlarından İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği)’nin stratejik işbirliğinde düzenleyeceği “MEGABUILD Avrasya Yapı Ürünleri Fuarı 08 - 11 Eylül 2011 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

CNR ve İMSAD tarafından ortak projelendirilerek geliştirilen MEGABUILD Fuarı, bu alandaki profesyonelleri CNR Expo çatısı altında buluşturarak Türk Müteahhitlik hizmetlerinin ve inşaat malzemeleri sektörünün kıtalara yayılan ticaretini güçlendirecek ve tüm dünyadan sektör profesyonellerini İstanbul’da bir araya getirecektir.

Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yılı olan 2023’te sektörün 100 milyar dolarlık ihracat hedefinin gerçekleştirilmesinde önemli rol alacak MEGABUILD Fuarı, kuşkusuz derneğinizin sektöre kazandıracağı artı değerlerin de vitrini olacaktır.

Önümüzdeki 5 yılda alanında dünyanın ilk üç fuarı arasında yer alması hedeflenen MEGABUILD kapsamında MEGA FORUM Avrasya Yapı Ürünleri Forumu da gerçekleştirilecek olup, forum çatısı altında genel oturumların yanı sıra birebir iş ortaklığı buluşmaları da önceden programlı bir şekilde yapılacaktır. Forum’da düzenleyecek etkinlikler, kurumunuzun ve üyelerinizin sektör geleceğinin yol haritasındaki düşüncelerinizin paylaşılması açısından da bir kavşak niteliği taşıyacaktır.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

CNR Expo Fuarcılık A.Ş. İstanbul

Tel : 0212 465 74 74 Dahili : 2089

Faks : 0212 465 74 76

E-mail : sibel.kolsuz @cnr .net