Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Uluslararası YAPITECH Fuarı 18-22 Mayıs 2011 tarihlerinde Trabzon’da


Yapı Sektörünü 18–22 Mayıs 2011 tarihlerinde Trabzon’da bir araya getirecek olan Uluslararası YAPITECH Fuarı, her yıl olduğu gibi endüstrinin en yeni ürün ve teknolojilerini ziyaretçileriyle buluşturacak.

10. yılında Yapıtech Karadeniz’ i Yapılandırmaya Devam Ediyor…

ADG Fuarcılık ve Net Organizasyon işbirliği ile ülkemizin sayılı fuar merkezlerinden olan Trabzon Dünya Ticaret Merkezi’nde 10.kez gerçekleştirilecek Uluslararası Yapı Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı YAPITECH’te bu yıl 88 katılımcı firma  15 bine yakın ziyaretçiyi  bekliyor. 

Trabzon’da ve Karadeniz Bölgesi’nin genelinde yapı sektörü adına önemli adımlar atılmasına, iş bağlantılarının gerçekleştirilmesine zemin oluşturan fuar, hedef kitlelere ulaşmanın en hızlı yolu olmaya devam ediyor.

Bölgedeki yapı endüstrisinin gelişimine katkı sağlarken, yeni iş bağlantılarının kurulması ve yeni iş sahalarının oluşturulmasına destek olan fuar, sektörün seçkin firmalarının yeni ürün ve hizmetlerini doğrudan kullanıcısına sunduğu Karadeniz Bölgesinin ilk ve tek yapı fuarı olma özelliği taşıyor. 

Sektördeki son gelişmelerin takip edilebildiği fuarda, katılımcı firmalar yeni teknolojilerini, ürün ve hizmetlerini bölgeden ve ülke genelinden gelen ziyaretçilere bire bir tanıtma fırsatı buluyor.

Anadolu’nun dört bir yanından gelen Yapı İlgilisi Yapıtech’te Buluşuyor

Ziyaretçilere yönelik tanıtım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği YAPITECH 2011’de geçen yıllarda olduğu gibi yapı endüstrinin temsilcileri, ilgili meslek odalarının üyeleri, 
TSO üyeleri, akademisyenlerin yanı sıra çok sayıda davetlinin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor. Fuara ayrıca 15 sektörel oda ile 10 devlet kuruluşundan toplu katılım sağlanması hedefleniyor. 

KARADENİZ BÖLGESİNİN TEK VE EN BÜYÜK FUARI YAPITECH 2011’ E 
GÜRCİSTAN, İRAN, AZERBAYCAN’ DAN İLGİ BÜYÜK

Komşu ülkelerle olan ihracatı arttırmak amacıyla Gürcistan, İran ve Azerbaycan’ dan  sektör ilgililerin ve profesyonellerin fuarı ziyaret etmesi sağlanmaktadır. Fuara katılan firmalar gelen işadamları ile ikili görüşmeler yapabileceklerdir. Net Organizasyon tarafından hazırlanan fuar programına yaklaşık 350 yabancı iş adamının katılması bekleniyor. 
 
FUAR KÜNYESİ:

Fuarın Adı: YAPItech 2011  10. Uluslararası Yapı Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı 
Fuarın Tarihi: 18 – 22 Mayıs 2011
Fuarın Yeri: Trabzon Dünya Ticaret Merkezi
Resmi Açılış: 18 Mayıs Çarşamba Saat 13.00
Fuar ziyaret Saatleri :13.00- 21.00 
Destekleyen Kurumlar : KOSGEB,DTM, TTSO, Trabzon İnşaat Mühendisleri Odası, Trabzon Mimarlar Odası, Trabzon Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası, Trabzon İç Mimarlar Odası, Makine Mühendisleri Odası, Trabzon Elektrik Mühendisleri Odası.

FUARDA SERGİLENECEK ÜRÜN VE HİZMETLER:

Ahşap Yapı ve Elemanları, Alt Yapı Elemanları, Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Asma Tavan ve Ara Bölme Sistemleri, Aydınlatma, Elektrik ve Tesisat Malzemeleri, Bina Otomasyon Sistemleri, Boyalar, Vernikler, Cilalar, Cam, Saydam Elemanlar ve Yan Sanayi, Cephe Giydirme Sistemleri, Cephe Kaplama Malzemeleri, Çatı Konstrüksiyon ve Kaplama Malzemeleri, Çelik Yapı Elemanları, Çocuk Bahçeleri, Doğal ve Kompoze Taşlar, Duvar Kaplama Malzemeleri, Duvar Malzemeleri, Enerji Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Hırdavat ve Nalburiye, Isıtma Sistemleri, İç Mimari ve Dekorasyon Hizmetleri, İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri, İletişim Sistemleri, İnşaat Makineleri ve El Aletleri, İş Elbiseleri ve Aksesuarları, İş Makineleri, Kalıp ve İskele Sistemleri, Kapı, Pencere Sistemleri ve Aksesuarları, Kent ve Bahçe Mobilyaları, Küvet, Duşakabin ve Tamamlayıcıları, Metal Doğrama Ürünler,Ankastre , Beyza Eşya, Zemin Kaplama Malzemeleri, Mutfak, Banyo Donanım ve Aksesuarları, Müteahhitlik Hizmetleri, Panjur, Store ve Jaluzi, Peyzaj Düzenlemeleri ve Ekipmanları, Prefabrike Yapı Sistemleri ve Elemanları Sektörel Yayın Kuruluşları ve Odalar, Sıhhi Tesisat Malzemeleri, Sigorta Şirketleri ve Bankalar, Soğutma Sistemleri, Sondaj, Zemin Etüt, Drenaj ve Zemin Suyu İşleri, Vitrifiye Ürünler, Yalıtım Malzemeleri, Yangın Söndürme Araç ve Gereçleri ile Yapı Kimyasalları…Bilgi İçin: Net Organizasyon 0462 410 10 10- www.yapitech.com